Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam tollpárnája pisis...

A kisfiam tollpárnája pisis lett, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak a párnájával,kidobjam mert kimosni ugye nem lehet,vagy most ha kiteszem a fagyra elmennek végleg a bacik,és kiszellőzik?
2009. dec. 17. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem mosd ki (nyáron megoldható lenne), hanem tedd ki, hogy átszellőzzön. Lehet kapni különféle fertőtlenítő spray-ket, azzal befújhatod. Nem kell emiatt kidobni, ha kiszellőzött, nem lesz semmi baja a gyereknek tőle. Ha esetleg a paplanja leasnne pisis, akkor is kidobnád?
2009. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocs: lenne
2009. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Dehogy dobnám ki csak max neki nem adnám már oda!:))


Köszi szépen!

2009. dec. 17. 09:05
 4/11 anonim ***** válasza:
elso-neharagudj de miert ne lehetne most is kimosni?? en siman kimosom ha pisis lesz,van valto parnank es paplanunk ugyhogy raer szaradni:) kimosni,kitenni hogy kicsorogjon a viz es szep lassan szobahomersekleten megszaritni,en gyakran razogatom szaradas kozben hogy mindenhol kiszaradjon a toll.barmivel fujatgatod erezni a pisit rajta es nem higenikus-szerintem:))
2009. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimoshatod. Semmi baja nem lesz tőle. (Elvégre a tollas jószágnak sem, ha vizes lesz...)
2009. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a toll ilyen időben nagyon nehezen szárad és könnyen bebüdösödik. persze, ki lehet mosni, de akkor szellős helyen próbáld szárítani és közben sokszor rázd fel benne a tollat!
2009. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Most kinn szelőzik az erkélyen de holnap reggel az lesz az első hogy kimosom,mert nagyon foltos is és én is így higénikusabbnak tallom,lesz ami leszmrázogatom és a radiátoron hátha szárad!

Köszi mégegyszer

2009. dec. 17. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
szia,09:54 vagyok:) ne radiatoron szaritsd mert budos lesz!nyisd szet a ruhaszaritot es arra teritsd ra es ugy tedd a radiator ele,es forgasd razogasd,min 2 napig szaritsd hogy a toll rendesen kiszaradjon....
2009. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Már ki is száradt!
2009. dec. 19. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:
szia:)09:54 vagyok,orulok hogy orulsz:)))barmikor kimoshatod ezutan nyugodtan,bekes unnepeket:))
2009. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!