Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak is tortúra 18hónapos...

Másnak is tortúra 18hónapos babájánál az evés és az alvás?

Figyelt kérdés

18 hónapos kislányom 1 hete szinte semmit nem hajlandó aludni ebéd után és néha este sem akar lefeküdni.:(

Eddig semmi baj nem volt megebédelt és mentünk aludni.

Az evéssel is azóta van baj.:(

Kb.2 hónapja nyálzik.Lehet a foga miatt van minden?

De lehet,hogy az 1 hónappal ezelőtti költözködés viselte meg?

De 2 hétig semmi gond nem volt semmivel.

Vagy a rossz idő,front miatt lehetnek ezek a problémák?

Mi lehet a baj???

Köszi a válaszotokat.

18 hónapos kislány anyukája


2009. dec. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nálunk is felmerült.Most jön az itolsó 3 fog és nem eszik rendesen és aludni sem akar.Este is felborult.Rddig kapta a kaját és fekvés egyedül.Most felkel és ordít.Már gondoltam arra is a front, mert nem igaz hogy csak alváskor és evéskor fáj a foga. Egész nap csak teát inna.De már olyan szinte hogy tegnap visza is hányta.Szerintem a költözés miatt már nem hiszem, egy hónap alatt már megszokta az új helyet.Inkább a foga vagy front. Mi is nyűgösek vagyunk!!!!!
2009. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors válaszodat.:)

Remélem,hogy tényleg csak ezek vannak.

Nálunk is néha csak a folyadék megy+ 1-2 falat valami.

2009. dec. 16. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja nekünk is a hátsó 4 rágófoga hiányzik és meg sem engedi,hogy megnézzem.:(
2009. dec. 16. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden gyereknél vannak ilyen időszakok. Az ilyen piciket még sokminden zavarhatja amire nem is gondolnánk .Aztán egyszer csak ha elmúlik a probléma ( ami lehet a fogától, az időjárástól stb) ahogy jött a változás úgy vissza is áll minden a régi kerékvágásba, csak türelmesen ki kell várni. Arra kell gondolni mindig, hogy ennek egyszer vége lesz :)
2009. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na az enyém 18,5 hónapos, de dettó. Eddig fél kilenckor alvás volt egy mukk nélkül és kb két hete még este 10-kor is ugrál a kiságyba, játszik, kiabál énekel a végén meg ordít. Persze így reggel húzza a lóbőrt 9-ig és délután nagy nehezen bírom csak rávenni az alvásra. Totál felborult a napirendünk!!!!!

A férjem szerint hagyni kell, majd túlleszünk ezen is. Hát nagyon remélem, mert én már kész vagyok tőle!

De látom más is jár hasonló cipőben.

2009. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nekünk még most jön az utolsó szemfog, doki nézett a szájába tegnapelőtt, és mondta, hogy nagyon jön a 4 hátsó is. Hát lehet hogy ez a baj. Fogalmam sincs.
2009. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hogy válaszoltál :)
2009. dec. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!