Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak 22 hós kisfiamnak...

Mit adjak 22 hós kisfiamnak tej helyett?

Figyelt kérdés
22 hónapos kisfiam nem akarja meginni a tejet,(nemrég hagytuk abba a cicit),pont ezért gondolom fontosabb lenne neki a tej.Próbáltam különböző kakaóport,pici cukrot keverni a tejbe,mézet,eddig semmi nem vált be.Reggelire sem akarja,csak a gabona pelyhet eszi ki(nagyjából)belőle.Valahol olvastam legalább fél literre lenne szüksége még ilyen idős korban,mit csináljak,mit adjak neki,félek hogy az a kis joghurt,sajt amit megeszik nem fedezi a napi mennyiséget.
2009. dec. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi fedezi!Adj neki pudingot!Vagy tejszínhabot!De ha nem issza a tejet nem kell erőltetni!
2009. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne fontos neki az az agyonvizezett, agyonpasztörizált, tehenet sose látott sz@r? a neten csomó magas calcium tartalmú ételt fogsz találni, ha mindenképp tejtermékből szeretnéd fedezni a napi calcium szükségletét: joghurt, sajtok, túró, tejföl stb. ne erőltesd a tejet, annyit nem ér! 2 éves kor alatt nem is javasolják a tejet, nemhogy fél liter!
2009. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most lesz 21-hós és ő se issza meg a tejet kb.2-hónapja.Igazából én már nem idegeskedek ezen,tejtermékeket sem eszik egyáltalán pedig régebben szerette.Egyedül a túró rudit enné meg,de mivel itt németo-ban nem lehet ilyet kapni így ez is mellőzve van.

Szerintem bőven elég az amit a te kisfiad megeszik.Látva az enyémet,hogy nincs semmi gond sem ez miatt.

2009. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!