Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szer ami megerősíti...

Van olyan szer ami megerősíti a kisgyerekek haját?

Figyelt kérdés
A kislányomnak iszonyú vékony a haja kilátszik a fejbőre,sajnos tőlem örökölte.Ismertek kimondottan kisgyerekeknek hajerősítő sampont,vagy valamit?18 hónapos,már tök jó hosszú neki és göndör semmiképpen sem akarom levágatni.
2009. dec. 15. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ollónak hivják: vágasd rendszeresen egész rövidre, egy éven belül megerösödik - az én lányaimnak is igy lett szép erös haja.
2009. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos, ez egy genetikai adottság. Nem tudom, hogy neked, vagy a párodnak milyen haja van. Nálunk a férjemnek jó dús, erős haja van. A kislányom most 4 éves, derékig érő, gyönyörű haja van, pedig csak egyszer vágtam le. A másik gyerekem tőlem örökölte a vékony szálú hajat, neki hiába is vágom le, nem lesz jobb. Nem tudsz mit tenni.

2009. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak az ollót tudom mondani, de tényleg hatásos. Van egy ismerősünk, akinek a kisfiának még 2 éves korában csak egy pár, nagyon vékony kis szál haja volt, szó szerint. Mindenki mondta, hogy jaj, de aranyos kis kopasz :-(. Aztán elkezdték sűrűn vágni neki, más 4x volt rövidre vágva, és teljesen átlagos sűrűségű lett a haja. Most 3,5 éves, de teljesen rendes, átlagos haja van.

Egyébként én is 2 éves koromig szinte kopasz voltam, és tőlem is ezt örökölte a - nemsokára szintén 2 éves - kisfiam! Aztán pedig derékig érő hosszú hajam lett, és van is. Szóval ne félj, nem marad ilyen ritka.

2009. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!