Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 4 éves kisfiúra vigyázok...

Egy 4 éves kisfiúra vigyázok és a szülők megkértek, hogy kezdjem el tanítgatni angolul. Tudnátok ilyen oldalakat mutatni nekem?

Figyelt kérdés
Játékos feladatokra gondoltam, de nem számítógépről szeretném tanítani, hanem ki szeretném nyomtatni.
2014. febr. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem, ezt felárral teszed !
2014. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. febr. 5. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja értem a válaszodat, nem felárral teszem. Ez számomra is jobb időtöltés mint beülni a tv elé mondjuk :)
2014. febr. 5. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen kezdj hozzá angolul beszélni, megnevezni a játékait, gyümölcsöket, ilyesmit. egyszerre ne sokat, két-három szóval tedd. Mondj rövid utasításokat, eleinte angolul és magyarul, utána csak angolul, egyszerre ebből sem sokat. Énekelgess, mondókázgass, de ne akard direktbe tanítani rá, hidd el, így is fülelni fog. Jó darabig ne várd, hogy megszólaljon a célnyelven, a siker eleinte az, ha megérti. (Pl.megkéred, hogy adja oda neked az apple-t). Ja, és csak akkor vállald, ha a Te tudásod biztos! Nyelvtanár anyuka.
2014. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de neked van végzettséged angolból??vagy csak ad-hokk jeleggel tanítsd!

Sztem egy 4 évesnek semmi szüksége erre,neki csak a játék a feladadata!

Ez a tipikus szülői hozzáállás:fejlesszünk a gyerekből zsenit de ha lehet ne nekem kellejen ezt csinálni..ááá,nem bírom az ilyet!

2014. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A négy éves lányommal most kezdtünk járni angol tornára. Van egy zenés cd, angol dalok, utasítások(fel, le, ugrás, futás,séta, alvás), színek tanításával kezdenek. Én csak akkor javasolnám, ha jó a kiejtésed, és biztos a nyelvtudásod, mert a rosszat is könnyű megtanulni, de elfelejteni annál nehezebb.
2014. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!