Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nunija állandóan...

Kislányom nunija állandóan bevörösödik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3,5éves, éjjel pelusos, érzékeny bőrű. doki néni csak annyit mond, hogy a pelustól van.

de félek hogy más az oka. olan mintha nem tudna eléggé levegőzni és befülledne. sokat panaszkodik, hogy csípi.


tiszta pamut ruhákat hord, intimszappannal mosom neki. ne tudom, mit tehetek még.

Másnak is volt hasonló problémája?


2014. jan. 30. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lányom 4 éves,és neki is gyakran piros.

Vasalom a bugyit én is.Nem engedem,hogy törölje,mert rendszeresen fecniket találtam a bugyiban.Este krémezem,ha nagyon csúnya canestennel.

Nézd meg,hogy a bugyi,a nadrág nem szűk-e rá.Az én lányom még vaskos is,minden begyűrődik a fenekébe.

2014. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! különösen a 8.hozzászólónak.


igen, vasalok én is miden alsóruhát, pizsit, törülközőt. kipróbálom a leírt fertőtlenítőket.

2014. jan. 30. 17:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Amennyit lehet, hagyd szellőzni. Szerintem az intim szappanról kérdezz meg egy másik gyereknőgyógyászt.
2014. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodik, hogy csíp a pisi? Próbáld meg többet itatni, ne legyen "tömény" a pisi. Nálunk is sokszor piros, nem tudja rendesen megtörölni, sőt néha én sem, mert volt már rá példa, hogy megtöröltem parírzsepivel, aztán lefektettem megnézni piros-e neki, és akkor láttam, hogy belül mégis pisis maradt, ami tovább csípheti. Én neogranormon kenőccsel kenem, kb. heti 3-szor esténként, szépen elmúlik tőle.
2014. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hú, ez is jó szempoint! valóban keveset iszik!

köszi!

2014. febr. 3. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!