Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fog elmulni ez a hisztiz...

Mikor fog elmulni ez a hisztiző dacoló állandóan nyafogo siros korszak?

Figyelt kérdés
3 éves mult a lányom nem ilyennek neveltem de a legaprobb dolgokon felhuzza magát hisztizik kiabál dobál stb stb. ilyenkor 3 szor rászolok negyedszer Bünti (leül 3 pecig az ágyra ) de ez nem hatásos söt öklendezésig tudja felhergelni magát.
2013. nov. 12. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán a büntin kéne kicsit változtatni mert az h 3 percig ül az ágyon ...háát csoda h nem nevet ki.

Legyél határozottabb és ne lágyulj el a hisztitől. Mert tudja nagyon jól h ezzel azt ér el amit akar ha egyszer is engedsz neki. Nagyon okosak ám. Kitapasztalják h mit meddig kell csinálniuk h megkaphassák.

2013. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem személyeskedés, de az első hozzászóló módszerét betörésnek hívják, aminek negatív lelki következményei vannak. Ajánlom az alábbi könyvet, nekem is itt ajánlotta valaki és miután pár módszert bevezettem belőle, teljesen megszűnt a "hiszti" 3,5 éves fiamnál. Ezek olyan módszerek, ami az anyának és a gyereknek is a legjobb, a gyerek nem érzi magát tőle rosszul, sőt.

[link]

2013. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocsi, még annyi, hogy annyi percig büntetünk, ahány éves a gyerek, tehát egy 3 évest 3 percnél tovább nem szabad. Ha azután is hisztizik, akkor ki kellene deríteni, mi bántja. A gyerekeknél a hiszti legtöbb esetben figyelemfelhívás, segítségkérés.
2013. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen és akik így gondolkodnak mint te kedves második válaszoló nektek mindig hisztis a gyerek. Ezek a módszerek nevetségesek. Komolyan. Nem betöröm a gyereket hanem megtanítom a helyes és helytelen viselkedés közötti különbségekre. Nem mondtam h verje meg vagy esetleg úgy büntesse meg h neki az lelki terror legyen. De azért legyen meg a tisztelet anya és gyermeke között. ÉS sajnos ezekkel a módszerekkel nem lesz meg.
2013. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ezek a módszerek nevetségesek"

Netán elolvastad a könyvet, ha már tudod is, milyen módszereket tartasz nevetségesnek? Megpróbáltad alkalmazni és nem vált be?


Épp a tapasztalataimat írtam le, és nem, az én gyerekem már nem hisztizik, de nem megfélemlítéssel értem ezt el. Ez engem megnyugtat, mert fontos számomra a gyerekem lelki világa is. Tudom, hogy rá tudnám erőszakkal is venni dolgokra, de akkor nem tisztelni fog engem, hanem félni tőlem, és az nem ugyanaz.

2013. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak annyit írnék hogy kitartás az én lányom lassan 4 és még tart!sőt talán most van a tetőfokon! :(
2013. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!