Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha megkapom a védőoltást...

Ha megkapom a védőoltást meddig nem ajánlatos a kislányom közelébe menni? Őt nem oltattam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
2 hétig :) De miért ne mennél aközelébe? Ha védettséged van, akkor is fertőszehtsz, innentől kezdve pedig ez úgy hülyeség ahogy van.
2009. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Ha beoltattad magad Te nem fertőzheted meg a kislányodat, legalábbis nagyobb a valószínűsége hogy nem azért fogja elkapni, mert Te beteg vagy.

Valóban az is terjesztheti a vírust aki be van oltva, hiszen a vírusok 6 órán át életképesek a kabátodon, a hajadon, a kulcsodon bárhol.

Ha mész valahova és haza érsz öltözz át, a ruha a mosóba, kilincs, kulcs törlés stb, alapos kézmosás, alegjobb tengerísós vízben, fújd be az orrod tengerisós orrspray-vel, hogy az ne legyen a vírusok melegágya, hisz, ha tüsszentesz akkor azok kikerülnek onnan.


Nekem ezeket tanácsolta a gyerekorvos. Én sem oltattam a kislányom, aki másfél éves. Magamat meg a férjemet viszont igen.

Kitartás, ha ez kell ahozz hogy ne kapjunk el semmit, akkor inkább így élem az életem 3-4 hónapon keresztül, csak a kicsinek ne legyen baja.

2009. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!