Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól ajánlatos...

Mennyi idős kortól ajánlatos adni a kisgyereknek tejet?

Figyelt kérdés
A kislányom 21 hós tejet még nem adtam neki ,csak tápszert. Elkezdhetjük már az átállást tejre?
2011. máj. 25. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

O.O

A fiam 13 hónaposan már kapott tejet.

Miután láttuk, hogy szereti, a tápot el is hagytuk.

2011. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 *Calli* ***** válasza:
Elvileg 1 éves kortól mehet 2.8-as higítva először! Mi megpróbáltuk de hasmenése volt tőle a fiamnak, ezért vártunk még vele pár hónapot! Most 21 hós de már kutya baja tőle...
2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a kicsinek 2 éves kora után adtam, addig tejitalt kapott reggel, ha kért kakaót és persze cicit.

persze nálunk atekital is alig foygott, sokan azért adnak előbb tejet, mert ezek porok drágák.

Most sem iszik mindennap, egyszerűen ha kérdezem, nem kér.


A nagyfiamnak-10 éve- is csak másfél évesen adtam tejet.

2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát mostmár ideje lenne,mert pont emiatt lesz alleregiás a gyerek.
2011. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy mert a tehéntej alapesetben a kisbociknak (lenne) való??
2011. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egy éves volt, amikor nem itta meg sem a tápszert, sem ezeket a tejitalokat, megpróbáltam neki a tejet, utána már csak azt fogadta el.
2011. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 1 éves korától adom a babámnak a tejet. Nagyon szereti és semmi baja tőle.

A tejitalokról meg csak annyit, hogy az egy mesterséges valami, amiből valaki megint jó pénzt csinál.

A barátnőm kisfiának bőrkiütése lett, jártak orvosról orvosra, volt ott mindenféle diagnózis, ekcémától kezdve a táplálékallergiáig, semmi nem segített.

Míg végül egy ismerős rákérdezett, hogy nem iszik-e tejitalt a kisgyerek. Amint elhagyták, pár napon belül rendbe jött a kisfiú.

Pedig a barátnőm is azért adta neki, mert azt hitte, hogy az milyen egészséges. Azóta tejet iszik és attól semmi baja.

2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves korától tejet kap mert nem kellett neki sem a tápszer sem a tejpép. a Lányom 4 hós korától tejet kap a tápszerről hallani sem akart egyiknek sincsen semmi baja.
2011. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az szép:-((((
2011. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!