Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsony - Akik nem vallásosa...

Karácsony - Akik nem vallásosak, azoknál ki hozza a karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Mi nem vagyunk vallásosak, így nem feltétlenül szeretnék Jézuskázni, de jobb ötletem meg nincs. Másfél éves a kisfiam, az idén már élvezni fogja a karácsonyt!
2009. dec. 3. 22:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy akiknél a Jézuska hozza a karácsonyi ajándékot, azok a Jézuskának írnak levelet, nem a Télapónak? Mert dec.6-án csokicsomagot hoz a Télapó, nem játékot...
2009. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, mi a levelet a Jézuskának írjuk.
2009. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan vallásosak vagyunk, de sose volt Jézuskázás, Angyalka hozta a fát és az ajándékokat.
2009. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Jézuska hozza, de nem vagyunk vallásosak. Az óvodában is mindig azt mondják a gyerekeknek, hogy a Jézuska hozza, legalábbis nálunk.

Mi írunk/rajzolunk egy levelet a Mikulásnak, utána a Jézuskának.

2009. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk anya, apa, nagymama stb. Sosem értettem miért kell becsapni a gyereket...
2009. dec. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!