Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsony - Akik nem vallásosa...

Karácsony - Akik nem vallásosak, azoknál ki hozza a karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Mi nem vagyunk vallásosak, így nem feltétlenül szeretnék Jézuskázni, de jobb ötletem meg nincs. Másfél éves a kisfiam, az idén már élvezni fogja a karácsonyt!
2009. dec. 3. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Télapó hozza. :D
2009. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az Angyalka hozza, a bibliai részletekbe nem megyünk bele :)
2009. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nálunk senki sme vallásos és hugicámnak az ajándékot a jézuska hozza
2009. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a Jézuska,angyalka hozza:-) Anya angyala és mamájé:-)Tovább nem firtatjuk:-))
2009. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi nem, anyósom nagyon vallásos, nálunk a Jézuska hozza, úgysem hozhatja olyan sokáig, hamar rájönnek a gyerekek az igazságra,de addig is olyan jó ebben az álomvilágban tartani őket!:)
2009. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Jézuska hozza, bár nem vagyunk vallásosak, de a gyerekeknek ez olyan misztikus dolog, hogy addig jó nekik még hisznek benne. Mástól is hallottam, hogy a Télapó hozza, de akkor a Télapó kétszer jön? Na ezt nem értem!
2009. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Igen, kétszer jön.:D Még mindig jobb, mintha a Jézuska hozná, legalábbis szerintem.

A télapó jön egyszer, amikor csokicsomagot hoz, aztán visszamegy a házába, és a krampuszokkal készülnek a karácsonyra. Karácsony este meg felül a szánjára, és körbejárja a világot.

2009. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Krampuszokkal????? Na az én fiam világgá rohanna ha azt mondanám hogy a télapó és a krampusz csinálja és hozza az ajándékot. Esetleg nem a manókra gondoltál?

Mi sem vagyunk vallásosak és még így is a Jézuska hozza az ajándékot karácsonykor.

2009. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Télapó.
2009. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy a szülők nem vallásosak még hozhatja az ajándékot a Jézuska.Szerintem.
2009. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!