Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyerekesek, volt testverfelt...

3 gyerekesek, volt testverfeltekenyseg mikor jott a 3. baboca?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam megint irni fogok e temaban. Mar irtam par eve, a masodik fiam mikor szuletett a nagyobb, tomeny masfel evnyi lelki terrorban es feltekenysegben reszesitette a csaladot :( azota lassan masfel eve szereti az ocsit nagyon. Most jott a csattano, megszuletett a. harmadik fiucskank :) 3 hetes. Mindketto szereti, ovja, a nagyobb is :) igen am de ismet kezd agressziv lenni es a kozepson tolti le a duhet megint. Hisztis, duhkitoresek, siras mindenert. Elhanyagolva nincsenek, jatszva van veluk, inkabb apa oldalarol mert a pici hasfajos nagyon, meg hat ott a haztartas is ugye. Nincs is ezzel gond, el is vartam, hogy jatszanak egyutt testverek, minket sem tutulygattak anno :\ de most koveteli megint, vergodik tenyleg orult nehez vele :( a kozepsovel semmi, vigkedelyu, megerto. Mar nem tudom ismet mit tehetnek a nagyobbert, tenyleg megfeszultem a multkor is, hogy segitsek rajta, kulon programok, gyermekpszichologus, sok sok puszi, oleles, akkor sem igen segitett mig magaban le nem rendezte. Most ismet vegig csinalni mikor ott van a masik ketto ??? kinek mi a tapasztalata?? Mikor tudott tul lenni rajta?? miert a kozepso az a
2014. jan. 18. 12:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy olyan vidam, szofogado gyerek :) total kifordult magabol :(
2014. jan. 18. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt bizony. Én vagyok a 3. gyerek. A mai napig, felnőtt fejjel is gyűlöl a legidősebb testvérem, ott tesz keresztbe ahol tud, szívből utál. Pedig nem volt különbség a nevelésünkben és szeretetet is minanynian kaptunk, nem volt különbség. És sose bántottam, semmilyen értelemben. Csupán létezek.
2014. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A paromek harman vannak fiuk, a harmadik es kozte is orokre marad a harc ... :( de nem erre gondolok most hanem, hogy miert a kozepso kap hideget meleget es a picurt szereti ... latszolag. Aztan lehet ez valtozik ha felno :(
2014. jan. 18. 12:41
 4/5 A kérdező kommentje:
A masik meg, hogy masnal is volt e hogy igy kifordul magabol a legnagyobb ??
2014. jan. 18. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagy 2 éves volt, amikor született az első, 3,5 amikor a második tesó. Imádja a picit azóta is, és a középső gyerekkel sincsenek jobban vagy rosszabban azóta, hol eljátszanak, hol ölre mennek. Ő az óvodában lett agresszív, amikor a pici született. Néhány hónap, fél év volt, mire túljutott rajta, mi is külön programokat szerveztünk neki. Azóta a középső féltékeny, most ő jutott abba a korba.
2014. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!