Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig hagyjátok sírni a...

Meddig hagyjátok sírni a kiságyba szoktatáskor a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam, hogy sírni kell hagyni a kiságyban a gyereket, amikor vissza kell szoktatni a saját ágyába.

Egy betegségnél szokott ki és azóta sajnos csak ott alszik el, majd beemelem az ágyába, de éjszaka kikéreckedik (sajnos nincs gy.szoba)


Valaki leírná nekem hogyan zajlik ez? Sír és kimegyek és hallgatom? Vgay nézem? Vagy hogy?

Megszakad a szívem ha sír, ugye nincs más megoldás?


2009. dec. 2. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy szoktattam bele, hogy amikor sírt kivettem, megnyugtattam, és visszatettem. Utána persze újra sírt, de pár nap alatt elhagyta a sírást, és azóta vita nélkül alszik a kiságyban. Lehet, hagyhattam volna sírni, de nem volt hozzá szívem, és ez bevált:) Próbáld ki te is, a pici előbb utóbb elunja, hogy mindig visszateszik, és észrevétlenül beleszokik. Ha kipróbálod, akkor kitartás, az első alkalom akár másfél óra is lehet, de ha bírod, akkor pár nap és beleszokik:) Szurkolok, hogy sikerüljön:)
2009. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell hagyni sírni, meg lehet nyugtatni, de ne az legyen a megnyugtatás, hogy kiveszed, és akkor nem ott kell aludnia. Megnyugodott, visszateszed. Lényeg, hogy tovább bírjad, mint a gyerek...
2010. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!