Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell az antropozófiai...

Miért kell az antropozófiai társaságba belépnem, ha lányaim waldorfos iskolába és óvodába járnak?

Figyelt kérdés
(egy waldorfos anyuka)
2014. jan. 9. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Jobb ha távol tartod magadat és családodat a Magyar Antropozófia Társaságtól. Ez egy szellemi fertő, dettó olyan mint a Szcientológiai Egyház. Mindkettő szabadkőműves szervezet, amely pszichológiailag támadja az emberi elmét. Én kiíratnám a helyedben a gyermekeidet.
2014. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom azért, hogy megismerd Rudolf Steiner munkásságát. Mivel az ő eszményei alapján működnek a Waldorf iskolák, szerintem fontosnak tartják, hogy értsd is, mit miért csinálnak.
2014. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg szörnyű.. Mások mit gondolnak erről?
2014. jan. 9. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Rudolf Steiner a legnagyobb fokozatú (33.) szabadkőműves vezető volt. Az okkultizmust terjeszti ez a szervezet. nem ajánlom, hogy közéjük lépj. Láttam már családi válást ez miatt.
2014. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Hááááát én nem lépnék be, sot a gyerekeimet is átíratnám más iskolába!!! igaza van az elso hozzászólónak
2014. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
első és 5.-ik válaszolónak adok igazat!
2014. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy szekta. Ne foglalkozz velük, és minél hamarább írasd ki a gyerekeidet!
2014. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
időben el kell kezdeni a hülyítést
2014. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

A mi iskolánk például kilépett a társaságból. Nyomós ok miatt. Attól még egy antropozófiai alapokon nyugvó waldorf iskola vagyunk. Nem mi vagyunk az egyetlenek.


Ha nem értesz egyet, váltani kell sajnos. Kötelezni viszont semmire sem kötelezhetnek és ezért a gyerekeket sem fogja hátrány érni.

2014. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!