Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha valaki Barbi...

Normális ha valaki Barbi babának neveli az öt éves lányát?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy kicsit kiakaszt, egyidősek a gyerekeink de ő a lánya nevelésénél szerintem egy kicsit túlzásokba esik. Állandóan tipp-toppnak kell lennie, úgy öltözteti, mint egy babát, nem csak az oviban, hanem otthon is, a gyerek még nem is látott melegítő nadrágot. Állandóan pózol, mint egy modell, ha a fiam játszani hívja, felhúzza az orrát, ha egy picit is koszos lesz a ruhája. Festi a körmét meg hasonló! Megemlítettem, hogy egy kicsit lehetne még gyerek, erre úgy tett, hogy az ő lánya igazi nő lesz.
2013. dec. 26. 10:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez nagyon nem normális, hisz még csak 5 éves.. Nagyon sok baja adódhat még ebből a kislánynak a jövőre nézve.. Ès sajnos nem a kislány a hibás , hanem az anyja.
2013. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nagyon nem normális. Szegény kislány. Se gyerekkora nem lesz se normális felnött nem lesz belőle. Ezt nem sokan fogják torelálni ha ilyen felnött lesz. (Munkahely,barátok,pasik)
2013. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Amiket írsz szerintem nem annyira egetverő dolgok. Ha szépségversenyekre vinné és úgy viselkedne és úgy nézne ki mint az amerikai gyerekszépségversenyben szereplő kislányok talpig sminkben, akkor tényleg túlzás lenne. Neked fiad van, lehet hogy ezért tartod túlzásnak, de a kislányoknál van egy ilyen korszak, hogy szeretnék utánozni a felnőtteket öltözködésben és kinézetben. Az én lányom 5 éves lesz, most van benne ebbe a korszakba. Szeret nőcisen kinézni, pedig nem teszem alá a lovat. Persze csinos ruhákat veszek neki, de mért vennék neki bénákat? Mondjuk melegítőnacija nincs egy sem, mert azt én is utálom. Helyette leggingseket hord, az is kényelmes, de sokkal csinosabb mint a melegítő. Oviban is csinosan öltözik, de mindenképp olyat adok rá ami kényelmes is. A körömlakkot is szereti/szeretné, de csak itthon engedem neki ritkán, oviban amúgy is tilos. Hosszú haja van, és mindig ő találja ki milyen gumit/csatot rakjak bele és hogy.

Kiskoromban én is imádtam a szép ruhákat, a körömlakkot, és állandóan anyukám magassarkúját próbálgattam, mégsem lett belőle problémám felnőtt koromban.

2013. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!