Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hós babának adni kell még...

13 hós babának adni kell még a D vitamint?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, 3 éves korukig.
2013. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyáron nem kell adni. az R betűs hónapokban kell 1 év fölött:szeptember,október,november,december,január,február,március,április
2013. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kell ám, hogy kell.

Egészen 3 vagy 4 éves korig. Nem tudom pontosan, de legalább 3 éves korig, az biztos.

Viszont 1 éves kor után nyárra le lehet állni, akkor nem muszáj adni.

2013. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos és a védőnő is azt mondta, hogy kell nyáron is 1 csepp naponta, azért mert már olyan erős fényvédő krémekkel kenjünk a gyerekeket, hogy így szinte semmi D-vitamin nem jut a szervezetükbe.
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dokinő mondta nekem, hogy ha reggel éri 10 - 15 percig nap amíg még nem olyan erős és nincs bekrémezve, akkor elég ha kétnaponta adok neki.
2013. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a mi gyerek orvosunk azt mondta,hogy a magyarországi klíma miatt még a felnőtteknek is szedni kellene

a fiam négy éves,de nyáron is adom neki,bár nem minden nap,néha elfelejtem,de igyekszek.ráadásul ő hófehér bőrű,nem barnul,hanem ég,így 50+-os naptejjel kell kenni,napfény nem éri a bőrét.múltkor este hatkor nem kentem be,gondoltam már nem olyan erős a nap,és képes volt leégni

2013. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!