Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tökéletlen anyukák, ti, hogy...

Tökéletlen anyukák, ti, hogy szoktattátok a helyes útra vissza a már elrontott babátokat?

Figyelt kérdés

16hós a fiam ,ezidáig vele aludtam-különböző okokból az elején azért mert császáros voltam,aztán azért mert kb 20szor kel fel az éjjel és ez komoly ,a férjem is nagyon horkol én meg szintén rossz alvó vagyok-voltam,de azt veszem észre muszáj lenne kimennem tőle,mert sokszor már fél 1től ordít ha nem vagyok vele.Nekem éjjel sokszor dolgoznom kellene itthon és így nem tudok.Nem tudom,hogy szoktassam az egyedül alvásra .Vannak jó éjszakáink de mikor a foga is zavarja akkor van,,hogy éjféltől ki sem enged a szobájából.

Ti mit tennétek.Kérem csak az írjon aki értelmes választ tud adni.Aki csak a kárörvendést ,meg a na én megmondtam választ tudja az kíméljen,mert nem vagyok rá kíváncsi.Mindenkinek megvan a saját élete-nem tudhatja a másik mit miért tesz ezért ne ítélkezzünk a másikon.Tippeket szeretnék csak..


2009. nov. 26. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hú, ez nagyon gáz lehet.

nem fog menni, csak sírással.

szerintem következetesen altasd a saját helyén, határozd el, hogy mától a saját szobájában alszik és kész.

biztos sírni fog pár órát, de hozzá kell szoknia.

szerintem egy hét alatt meglesz.

2009. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Az én lányom 3 éves és még együtt alszunk... (hosszú lenne elmondani itt, miért)

Már szeretném a saját szobájába "átrakni", de azt mondta, majd ha 5 éves lesz :-S

Most azzal vigasztalom magam, hogy legkésőbb kamaszkorában már úgyis ciki lesz...

Bocs, én sem tudtam érdemleges választ írni, de tudd, hogy nem vagy egyedül! :)

2009. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a viburcol cúpot fogzáskor, bár nálunk úgy volt, hogy adtam és csak adtam minden este lefekvés előtt és 1 hét múlva óriási szenzáció volt, hogy 4-ig aludt! Aztán egy idő után nem adtuk neki, vettük a borostyán láncot, ez is jó találmány, mert a fiam most is jól alszik. Hát igen vannak napok mikor beteg vagy épp töri át a foga, akkor felébred, de nagyon ritkán sír akkor már baj van!, inkább elszórakoztatja magát éjszaka, azt visszaalszik. Most 17 hónapos kisfiú:)
2009. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is vettem neki borostyán láncot,holnapra várom,de én nem merem éjjelre ráadni-esetleg karkötő formájában-ha elviseli majd..a kúpot nézegettem már,de nagyon drága sztem és ha az esetünket nézem pár nap alatt elfogyna kész anyagi csőd.A chamomillát használjuk és egyéb homeós dolgokat..hol bejön,hol nem..meg van egy gyógyszertári rázós kence az is jó-jobb mint a dentinox,szval sok mindent kipróbálunk de az anya hiányt nem pótolja más,még apát sem fogadja el éjjel!Bele sem merek gondolni mi lesz ha esetleg lesz egy kis tesó és szülnöm kellene és pár napra nem lennék itthon vele-lehet ezért nem jön össze a tesóka sem,pedig lehet segítene neki...
2009. nov. 27. 01:17
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Bár jó tanácsot nem tudok, esetleg annyit, hogy határozottan. Bocsi, de a szavaidból azt veszem észre, hogy te jobban tartassz az egésztől, mint a babád! Hidd el ők nagyon jól tudnak alkalmazkodni, de ha érzi rajtad a bizonytalanságot ő is olyan lesz. "Beszéld meg vele", hogy most már így és így lesz, te ott alszol a másik szobában és kész. Biztos kell 1-2 hét, csak határozottan!!
2009. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ebben tényleg van valami-lehet én jobban felek az újtól mint ő,bár most éjszaka is a földről szedtem fel,meg kitekeredve aludt szval ,örülök is ,hogy vele vagyok,de tényleg néha kellene egy kis külön lét..
2009. nov. 27. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

3. vagyok.

Nem lesz baja ha éjszakára is rajta van a lánc. Először én is féltem tőle, de semmi:) Aztán meg mondjuk veszel 3 doboz kúpot és lehet, hogy ez hozza helyre az egész alvási ceremóniát. De te tudod. Az én fiam is csak velem tud elaludni és ha felébred és rajtam kívül mást meglát üvölt. Pedig 3 hónap múlva jön a kistesó. De bízom benne, hogy míg pár napig nem leszek vele megérti és elfogadja. Hisz ha itthagyom napközben bárkin elalszik ha álmos.

2009. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!