Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak neki, hogy tudjon...

Mit adjak neki, hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
Kislányom 19 hónapos múlt. Nemrég ment bölcsibe. Mióta oda jár, nagyon durván szorulásos. Használjuk nála ezt a Laevolac szirupot, a glicerines kúpot, de egyik sem segített. Van valami ötlet, hogy mivel segíthetnék neki. Szegény totál be van feszülve ha kakil, ami nagyon vastag és kemény is. Sok folyadékot is adok neki. Szóval már nem tudom mit tehetnék. Nagyon sajnálom a kis drágát...
2009. nov. 26. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Ugyanebben a cípőben járunk, és pont tegnap beszéltem egy ismerősömmel akinek ez jött be:

Actimel, Tamarinlax lekvár(reggeli előtt egy kis kanál),lenmag(joghurtba, vagy amibe tudod:)),Mukofalk(rosttabletta, vízben kell feloldani).Én most ezeket megvettem, várom a hatást.Persze nem egyszerre adom mindet.

A laevolacot hagyd el meg a kúpot.

2009. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És én még írnék olyanokat, hogy szilvalekvár, joghurt, zöldfőzelékek (spenót, cukkini, zöldborsó, tökfőzelék), minden kajába pici olajat tegyél, attól is puhább lesz a végeredmény. Pár korty jó cukros, picit erősebb kamillatea is nagyon meg tudja hajtani.

Ja, meg nálunk a karamellás tej is nagyon bejött, pedig nem meghajtani akartam, csak épp először itta. A szokásos napi 1 kaki helyett lett 4.

2009. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előbbiek mellé még ajánlom a csipkebogyó lekvárt is.
2009. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket. Ki fogjuk próbálni.
2009. nov. 27. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!