Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a büdös pelus oka...

Mi lehet a büdös pelus oka reggel?

Figyelt kérdés
Már 2.reggel szúrós szaga van a pelusnak a 2éves lányomnak,megnéztem a nunusán sincs semmi pirosság ,belül sem,és napközben bilizik ,a vizelete normális színű,állagú és "illatú".Mégis reggel szagos de nem aceton vagy ilyesmi .olyan érdekes,nemtudom mihez hasonlítani.Libero pelust használunk most újítottak rajta lehetséges vajon hogy ez okozza mert áll benne éjszaka?Ő a 3.gyermekem de ilyennel nem találkoztam még!
2009. nov. 25. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgomnak ez volt a vesemedence gyulladás első és egyetlen jele, hogy büdös volt a pelenka. Mutasd meg a gyerekorvosnak, valószínű elküldik vizelettesztre és megnézik, van egy kóros a vizeletben.
2009. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem iszik kevesebbet mostanába késő délután-este felé? Akkor koncentráltabb a vizelet.
2009. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában normálisnak mondható,ha reggel büdös a pisis pelus,mert több órája "erjed" ,ammónia szabadul fel,és ettől ha jól tudom. De egy vizelet vizsgálat sosem árthat,ráadásul fájdalommentes.

Arra viszont figyelj,ha ne adj Isten vmit találnak a vizeletében-tenyésztéskor,mindenképp kérj ismétlést,mielőtt bármilyen gyógyszeri kezelésbe belekezdenétek!

Kislányomnál nem egyszer előfordult,hogy baktériumot mutatott ki a tenyésztés elsőre,ismétléskor pedig már negatív volt az eredmény!!! A laboratóriumban is emberek dolgoznak,előfordulhat,hogy belekerül vmi olyan is ami nem kéne,hogy belekerüljön...

2009. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Ma elvittem orvoshoz,tiszta a vizelete,jó a cukorértéke is.Kiderült ,mivel icipicit vashiányos több /sokkal/zöldséget,marhahúst eszik,viszont pár napja jóval kevesebbet iszik,azt mondja a doki ez okozza mert nincs ami higítsa a koncentrációt és ezért büdi a reggeli.Megvizsgálta minden okéy,most trükközök az ivással.Yupikos üvegből iszik:):):)

2009. nov. 26. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
(16:30as) Örülök,hogy minden ok!! Jobb félni,mint megijedni. Jól tetted,hogy elvitted dokihoz!!
2009. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!