Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is kitapintott már ilyet...

Más is kitapintott már ilyet gyermeke fején?

Figyelt kérdés

18hónapos kislányom tarkója felett kitapintottam egy kisebb diónyi csomót nagyon megijedtem hogy mi lehet ez!!!!nem tudom mit tegyek várjak vele még egy kis időt hátha elmúlik??Másnak is volt már hasonló tapasztalata??Forduljak orvoshoz?várom válaszotokat és előre is köszi!

Egy aggódó anya.


2009. nov. 24. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ütötte be a fejét? Szerintem vidd orvoshoz.Ha a viselkedésében nincs változás, nem lehet komoly.Inkább csak beüthette a fejét valahova és lett ott egy pici vérömleny.De jobb ha ezt az orvos állapítja meg.
2009. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre hogy beütötte de nem hiszem, mert a másik oldalon is kitapintottam egy jóval kisebbet ennyi véletlen meg nincs! Nem tudom azzal nincs e össze függésbe hogy egy héttel ezelőtt rohantunk vele a baleseti ambulanciára mert a kis székével elborult, úgy beütötte a fejét az ágy szélébe hogy ömlött belőle a vér de csak az ijedség volt nagy mert betadint tettek neki rá azt kész, de az a seb jóval feljebb van.
2009. nov. 24. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

A spektrumon volt az állati rekordok,és abban mutattak egy olyan férget,ami 1-2 év alatt nagy dudort képez,és hihetetlenül gusztustalanul csipesszel szedték ki a 2 cm-es bogarat a fejből.

NEM AKARLAK MEGIJESZTENI,NEM HISZEM HOGY AZ,DE EGY PRÓBÁT MEGÉRT.Ha mozog,akkor az,ha nem,akkor nem

2009. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató volt!De hál istennek ilyet nem érzek hogy "mozogna"Különben azt hiszem ezt a műsort én is láttam és valahol olyan helyen fordult meg az a nő ahol a légynek petézett bele a fejébe de ez valahol teljesen más kontinensen történt meg!Ez valami más pár helyen még érdeklődtem meg itt neten is írtam egy doktor nőnek várunk egy kicsit és ha nem szívódik akkor elviszem orvoshoz!!!Remélem nem lesz semmi gond mondjuk én mindenből nagy ügyet csinálok most meg főleg hogy várandós vagyok!!!
2009. nov. 24. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van.Ha megtapintod a sajátodat ugyan azon a helyen találni fogsz ott is .
2009. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiamnak születése után fedeztem fel a tarkó felett,mostmár mindkét oldalon van 3orvosnak mutattuk meg ,egybehangzóan azt mondták nyirokcsomó duzzanat de nem a "rosszindulatú"! Nincs vele teendő de jó előrejelző,mert ha megnagyobbodik ,sokszor tojásnyi,akkor már tudom hogy párnap és a fiam beteg lesz!Ne aggódj ,tudom nehéz nem aggódni én átestem rajta, de vidd el orvorshoz mindenképp hogy kizárhassa amit ki kell és benned is motoszkál.Most 7éves a fiam és ha megfázik akár 2hónap is eltelik míg visszahúzódik,de nem fáj neki.:)
2009. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyirokcsomó.

Fiamnak is van afüle mögött, ha beteg (ráadásul ekcémás és olyankor a foltjai is erősebbek), szóval, akkor a nyirokcsomók is megduzzadnak.

2009. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!!Mindenképpen elviszem de most egy kicsit megnyugodtam, az ember ilyenkor sajnos csak a legrosszabbra tud gondolni!!!Remélem nem lesz semmi gond először a házi orvosnak mutassam meg?mert ha most őt felhívom tuti az lesz a válasza, hogy ne vigyem le ilyen miatt a gyereket fertőző betegek közé!!!
2009. nov. 25. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyirokcsomo. Az en kisfiamnak is van mindket oldalon elegge kozeptajon, es ha beteg, akkor nagyon megduzzad neki, szinte latszik, hogy ott van egy ujjbegynyi dudor (foleg a bal oldali eleg nagy neki). Semmi gond nem lehet vele elvileg, de ha nem vagy biztos benne, jobb, ha doki latja es o mondja meg, hogy mi van.
2009. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!