Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit sír/nyávog naponta a...

Mennyit sír/nyávog naponta a 4,5 - 5 év körüli gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Hiszti, ok nélkül, okkal, szóval bármilyen jellegű sírás és egyéb nyávogás.
2013. nov. 25. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sírni csak akkor sír, ha tényleg baja van, ordítós hiszti is ritka. Ilyen nyavalygás előfordul napi 2-3 alkalommal. De az se olyan vészes, alapból jó gyerek.
2013. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére az én fiam sem nyafogós,sírós,hiszti talán 1x volt,de az nagyon durva.
2013. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 és fél éves. Mostanában minden nap van nyávogás, és sajnos hiszti is!!! Nehezen is bírom
2013. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

4 éves múlt a fiam,és lassan azt érzem,hogy megyünk vissza a hisztikorba,amit szépen abbahagyott egy fél éve

mindenért nyavalyog,nyávog,hisztizik.ha valami nem úgy van ököllel üti a fejét,sokszor sír is.nem tudom mi lelte,továbbra is nagyon szeretjük,figyelünk rá,foglalkozunk vele,nem szenved hiányt semmiben,sőt

csak hát egyke,nem is lesz tesó,és nagyon akaratos

ha erélyesen rászólok,abbahagyja,de ha a fejét üti,na az kiborít engem is

ja és olyan,mint a pereces,egyet hajt.csak mondja és mondja és mondja.ez akkor van,ha mesét akar nézni és nem engedem

2013. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5,5 éves, szerencsére nem nyávogós, csak akkor sír, ha valami baja van (megüti magát vagy fáj valamije).
2013. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4.5 éves lány. Mintha két üzemmódja lenne: vagy tündéri, édes csacsog, imádnivaló, vagy: mindenért hisztit vág le sorozatban. Tipikusan olyan dolgok miatt ami kivédhetetlen (nem akartam hogy ezt vagy azt csináljál de nem szól előre). Olyankor nagyon nehéz vele,de ha átbillen tündérbe, akár napokig-hetekig csak elvétve nyafog. Még bízom a javulásban.
2013. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én gyerkőcöm mostanában olyanokon sír, hogy nem is értem.

Például kér egy vajaskenyeret. Én megcsinálom, de nem figyelek, és rádobok egy párizsit is. Erre elkezd ordítva sírni, hogy de anya én vajaskenyeret kértem. Pedig hát szólhatna szépen is, hogy vigyem a fenébe a párizsit.

Ha nem sikerül valami, mert bénázik, akkor is sír.

Alapvetően mostanában olyan sokat nyávog és sír, pedig ő sem volt ilyen, határozottan aranyos és kedves gyerek volt.

2013. nov. 25. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadó vagyok: na igen, az enyém is pont ilyenek miatt hisztizik mint ez a vajaskenyeres dolog. Nem lehet neki segíteni, sokszor ha nyugodt maradok hamarabb helyreáll, de nem mindig vagyok buddha lelkiállapotban.
2013. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hétfőn lesz 4 éves a fiam.

A hiszti mennyisége általában attól függ, aludt-e délután.

Ha nem, és sok volt az inger, jöttek nagymamák, voltak játszótéren stb., akkor biztosan lehet számítani valami orbitális hisztire.

Ez ált. 10-15 perc, és olyasmiből fakad, hogy pl. hétfőre elfogyott a hétvégén készített fasírt, pedig ő azt akart vacsorázni. 10 percig magából kikelve üvöltött velem, hogy most azonnal menjek, vegyek darált húst (!), és süssek neki. Persze este fél 8-kor............

Ha jó kedvemben talál, akkor csak megsimogatom, mondom neki hogy tudom, hogy fáradt, és megvárom amíg magától befejezi.

Ha én is nyűgösebb vagyok, akkor tovább tart, mert rászólok, egyre hangosabban, ami ugye őt csak hergeli.

2013. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3,5 éves és ahogy írták előttem neki is mintha két üzemmódja lenne. Egyszer tündéri, aranyos, együttműködő mindenben, máskor meg mindenért sír, nyávog és hisztizik. Ez nálunk úgy jó fél éve van így. Van egy bátyusa, ő sokat piszkálja és vanamikor ennek hatására átbillen a hisztis és nyávogósba. De amúgy egymást másolják, mert a 7 éves fiam is képes ordítani és sírni apró dolgokon. Vagy az egyik, vagy a másik kezdi, de a leg szuperebb ha mindkettő! :D Pl. nálunk olyan reggeli készülődés nem igazán van, hogy csendben és nyugiban szépen elkészülnek.......de én már hozzászoktam...sok magnéziumot kell szedni! :D:D:D
2013. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!