Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti gyerkőcötök hogy viseli...

A ti gyerkőcötök hogy viseli ha zenét hallgattok? 3 éves lányom mellett semmilyen zenét nem lehet hallgatni. Most pl. karácsonyit kezdenék, de nem tudok A Hé mr. Hóember című kedvencet bekapcsoltam, erre sírva fakadt. Hogy szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés

Ajánlották a Szürke patást, nem is ilyen lassú szám. Másfél perc után már nyafogott, hogy ő nem hallgatja. Mióta megszületett, szóltak a zenék, de már jó ideje csak néhány vidám mesezene mehet, meg ilyen L.L.Junior, stb.. Semmi, ami kicsit érzelmesebb, vagy valami... Adjatok, valami tanácsot, kérlek!

Köszönöm!


2013. nov. 23. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy nem tetszik neki amit te hallgatsz. Ha más viszont tetszik, akkor azt jelenti hogy nem utál zenét hallgatni.

Az én lányomnál is csak az a zene mehet amit ő szeret. Pitbullt és Nicki Minajt szereti, meg az Alma zenekart, meg még más pörgősebb zenét, magyar népzenét, de a lassú számokat ő sem szereti. Csak aminek ritmusa van és lehet rá táncolni.

4 éves

2013. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

enyémnek semmi baja a zenével, autóban együtt énekelünk.

mondjuk itthon csak gyerekzene megy, halász judit, alma, stb

2013. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) AZ ilyesmit a lányom is szereti, de pl. már a Micimackón is sírva fakad, meg az altatón, mindenen...
2013. nov. 23. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
hát attól én is sírva fakadnék...
2013. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az említett zenéktől én is sírok, kínomban :D. Lehet a gyereknek egyszerűen csak más az ízlése.

A mieink mellett metal, rock szól, és jól alszanak vagy édesen rázzák a fejüket meg ugrálnak. A gyerekdalokat (a normálisakat is szeretik.)

2013. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...én fiam is 3 éves,nagyon szereti pl Bocellit, de a gyerekdalokat is a youtube-ról,viszont ha én éneklek azt legtöbbször leállítja...kéri,hogy hagyjam abba :/ pedig nincs borzalmas hangom és kiskora óta éneklek neki :)

érdekesek a gyerekek...:)

2013. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, azért próbálkozom :D Megnyugodtam, hogy nem egyedüli eset:D
2013. nov. 24. 22:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy most mindig a Szürke patást kell hallgatni :D
2013. nov. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!