Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akarja elfogadni...

Miért nem akarja elfogadni vacsorára a tejet a kisfiam?

Figyelt kérdés

16 hónapos, mostanában nappal is kevesebbet eszik. A fogára gondolok 3 szemfoga jön egyszerre. A tejet is emiatt nem fogadja el, vagy más oka lehet? Az gond lehet ha este 9kor álmában etetem meg? Mert egy hete így megy sajnos.

Köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 20. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor vacsorázik, és mit? Lehet hogy már nem fér belé. egyébként 1 éves kor után fokozatosan kevesebbet esznek, legalábbis az átlag.

Álmában azért gáz itatni, mert még cumisüvegből is félrenyelhet. Esetleg ízesítsd meg kevés kakaóval, vagy banánnal, gyümölccsel.

A lefekvés előtti itatás nálunk még most is olyan meghitt. odabújik az ölembe, tekergeti a hajam. Nálunk már csak ezért iszik szerintem, mert addig is összebújunk, mint régen szopikor...

2009. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! 19-kor szokott tejet inni, de előtte nem eszik sokat, úgyhogy elvileg nem lehet tele a pocija. Neked mennyi idős?
2009. nov. 20. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
No, az enyém 19 hónapos és 2 hónapja nem iszik semmiféle tejet, se babtej, te rendes tej, a védőnőm azt mondta, hogy van ilyen és egyen több tejes dolgot. Hát remélem majd visszaszokik rá. Ma pl. már ilyen monte kakaós hülyeséget is megpróbáltam, persze fintorgott és eltolta, nem kell neki, nincs mit tenne, ez van.Bocsi, hogy nem tudtam válaszolni,csak lírtam, hogy nem vagytok egyedül.
2009. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!