Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom imádja a krémleveseke...

A lányom imádja a krémleveseket. Ugye nem baj, ha sűrűn ezt kap vacsorára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. ha adsz mellé v.milyen szénhidrátot pl pirított kenyérkockát sajtos melegszendvicset akkor biztosan jóllakik.
2011. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nem a zacskós műleveseket adod neki, hanem te csinálod frissen.
2011. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is, de én a zacskósat adok neki. Elég necces lenne este 2 dl-t frissen főzni neki, meg én is a zacsisat szeretem. Általában teszek bele levesgyöngyöt.
2011. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyszerű és tápláló vacsora. A habarás miatt van benne zsiradék, szénhidrát is és rengeteg egészséges zöldség. Még ha egy kis sajtot megeszik a tetejéről, akkor még teljesebb. Bele lehet csempészni olyan zöldséget is, amit amúgy nem szeret, leturmixolva úgyse látszik. A maradékot le lehet fagyasztani kis adagokban és szuperül előszedhető szükség esetén.
2011. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekunk elore van 1 heti menunk megtervezve mert sajnos sokat dolgozunk rohanunk es igy elore jol meg kell tervezni a bevasarlast is. Pentek este van nagybevasarlas es mivel mar jovo csutortokre-pentekre a zoldsegek kicsit megfonnyadnak mindig kermlevest szoktam belolle kesziteni. :)) Kisfiam imadja. Igy nallunk minden heten csutortokon meg penteken kremleves van vacsorara. Mi fogkhagymas zsemlevel szoktuk enni. Veszunk felig sutot zsemlet mert ez vakum csomagolva van es elall sokaig. Ezt kettevagjuk es megtoltjuk fuszeres foghagymas vajjal neha reszelt sajtal is. Megy a sutobe 5 percig es kesz is a finom ropogos zsemle a leves melle. :) A jo foghagymas fuszeres vaj meg megolvad. Nyami. :)

Ebedelni mi a cegnel ebedelunk es a kisfiam meg a bolcsibe.

2011. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!