Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit csinaltok a kinott...

Ti mit csinaltok a kinott ruhakkal? Mar nem tudom hova rakni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Eladom őket, vagy a védőnőnek viszem el, ő tudja, hogy kinek van rá szüksége.

A mai világban ha párszáz Ft-ot kaphatsz is egy ruháért, akkor inkább azt használod ki, minthogy jótékonyságból a teljesen hibátlan, klassz cuccokat a Vöröskeresztnek vidd. Vagy pedig olyan ismerősnek adod, akit kedvelsz.


Már az is szép, hogy valakinek egyáltalán eszébe jut a Vöröskereszt.

2013. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hàt a szèpeket èn is baràtoknak adom mèg ha megtudnàk venni akkor is. a jokat vèdőnőnek a többit portörlêsre hasznâlom vagy kidobom...
2013. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
egyelöre itthon tárolom ,volt idő nem rég hogy egy ismerös családnak adtam ruhát,nem is keveset ,soha nem látam a kislányán,se cipött,se szandált se ruhát igy most inkább tárolom mint olyanoknak adjam aki nem is használja.
2013. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
bababörzén eladom,ismerősnek továbbadom!
2013. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 zabmester ***** válasza:

Amiket lehet, azokat eladom neten, pl. vaterán, vagy facebook-os csoportban (van egy csomó ilyen). Mondjuk már beletanultam, hogy nem biztos, hogy elég egyetlen egyszer meghirdetni, lehet, hogy 1-2 hónap alatt megy csak el. Ami ez után is megmarad, azt adományba szoktam elvinni gyermekotthonnak, vagy hasonló helyeknek.

Ismerős nincs, akinek oda lehetne adni, sem rokon, de ha lenne, akkor persze tőlük is megkérdezném, hogy kell-e valami.

Néhány dolgot azért megtartok, ami már nagyon a szívemhez nőtt, de tényleg nem sokat. Pl. pici takarót, első nyári sapit, egy-egy kedvenc pólót, hogy majd ha egyszer lesz kistesó, akkor használhatja, de mivel olyan nagy lesz közöttük a korkülönbség, nem szeretnék 8-10 évnyi ruhát tárolni.

2013. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
van amit eladok:jó állapotú de nem tetszik,kövi gyerekre nem adnám, ami már egy fokkal rosszabb állapotú ezt úgy értsd,hogy olyan folt van rajta ami nem látszik csak egy picit de nem jött ki,esetleg kicsit kinyúlt,kibolyhosodott,de még hordható azt elajándékozom a szeret szolgálatnak,ami nagyon vacak abból rongy lesz,bár ilyen nincs nagyon,a legszebbeket,legjobbakat eldobozolom,mert a szeretnénk még gyerekeket.
2013. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
*Szeretetszolgálatnak
2013. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
koszionom a valadzokat
2013. nov. 21. 22:21
 19/19 A kérdező kommentje:
jol melle utottem mindent, szoval koszonom a valaszokat!
2013. nov. 21. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!