Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen adventi naptárat...

Ti milyen adventi naptárat csináltok kisgyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

WC-papír gurigákat csomagoltam be maradék karácsonyi papírokkal szaloncukornak, és ezekbe raktam édességet, matricát, szárított gyümölcsöt, ilyesmit. Óvodások voltak a lányaim,és az adventi naptár közösen szólt az egész családnak, minden nap meg kellett osztozni négyünknek az ajándékokon.

Később már feldarabolt karácsonyi kép darabkáit is beletettem a csomagokba, amikből karácsonyra újra összeállt a kép.

2013. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyógyszeres dobozokat becsomagolok kimaradt karácsonyi csomagolóval majd mennek bele a kis meglepik:kisautó(helyi piacon 50-100 ft ért árulják darabját),szaloncukor,lufi,kis pattogó gumilabda.kinder tojás(csoki nélküli van itthon sok!)újjbáb,matrica,hűtőmágnes stb!és azokat felaggatom egy fenyő girlandra!

3,5 éves a fiam,nagyon fogja élvezni!


De csinálhatsz ilyet is:

[link]

vagy ilyet:

[link]

vagy ilyet,ez azt írja gyufásdobozból van:

[link]


remélem tudtam segíteni!

Üdv

2013. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,még találtam: [link]

[link]

[link]

2013. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 2-eske!!

Igazából 3kisfiam van- ugyhogy ezekbe a kis ajándékoszacsikba vagy dobozkákba nem férne bele 3kis valami- ugyhogy már kitaláltam valami hasonlót! De nagyon jókat küldtél- szépek nagyon.

ÉN karácsonyi anyagot vettem, és kis összehúzható zacsikat fogok készíteni, abban lesznek a kismeglepik, édességek. VAn egy kis polcom, amit majd beállítok egy könnyen megközelíthető helyre, és pontosan a 24kis ajándékot rá tudom rakni, pont mindegyiknek lesz helye!!

MÁr agyalok rajta egy ideje!

De sikerült kitalálni!! :))

3,5éves az én egyik fiam is! :)

2013. nov. 11. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly egy nagy kartonlapből vágtunk ki fenyőt,akril festékkel zöldre festettük és én színes papírból 24 kis dobozkát csináltam,ráragasztottam és nyomtattam hozzá számokat és azokat random módon rögzítettem a dobozkákra. A 24-es dupla volt,az volt az utolsó.Tavaly minicsokik voltak benne,de idén apró kis dolgok.

Ez volt a mienk:

[link]

2013. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó!!

Nagyon ügyik vagytok, nagyon szép a naptáratok, gratulálok!!

Nekem is készülnek a kis zsákocskák... már gyüjtöm bele az ajándékocskákat, csokikat. :)

2013. nov. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!