Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok 2 év körüli...

Mit csináltok 2 év körüli gyerekkel ilyen melegben? Csak én nem bírom már a bezártságot?

Figyelt kérdés
Reggel kimozdulunk kicsit, napközben a lakásban vagyunk, este merészkedünk ki újra. Nappali alvás már nincs, így még nehezebb lefoglalni.
2013. aug. 7. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van nappali alvás, de még csak 1 éves, nehéz hosszabb időre lekötni, kivagyok... Már mondtam is a férjemnek hogy a szombat délelőtt csak az enyém, gyerek nélkül bemegyek Bp-re vásárolgatni, csavarogni :) Nagyon melós egész nap a fülledt lakásban szórakoztatni a gyereket...
2013. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs strand a közeletekben? Talán mindketten jobban viselnétek a hőséget


Esetleg egy légkondis játszóház? Ott eljátszana a gyerköc te pedig pihenhetnél egy kicsit addig

2013. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi sokat vagyunk kint, de most nem merek vörösriasztásban járkálni, a játszótereken semmi árnyék, meg vagyunk lőve. Marad a lakás, de az a baj, már én sem találom fel magam, hogy várjam el ezt tőle? Kínomban már mesét tettem be neki, mert már nincs jobb ötletem. Ráadásul egész nap nyűgös, hisztis.
2013. aug. 7. 16:19
 4/11 A kérdező kommentje:
A játszóházra én is gondoltam, de az is csak egy rövid program, anyagilag húzós lenne nekünk gyakran menni vagy több órát ott lenni.
2013. aug. 7. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Ma és holnap extrém magas uv sugárzás miatt nem mentünk vízpartra,

de ha tehetjük víz mellett vagyunk, most pedig ventillátorral a lakásban

2013. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

minden nap elmegyek vele valamelyik nagyáruházba vásárlás cimszó alatt


ott hűvös van és simán elbohóckodunk pár órát

2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Heti 1x játszóház (nálunk kedd, szerda 50%-os, 900 ft a napijegy) Heti 1x baba-mama klub ingyenes a műv.házban, amikor itthon vagyunk többször elmegyünk pancsizni a fürdökádba langys vízbe együtt, + van egy kismedencéje a teraszon, de a kádat jobban szereti.
2013. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi is járunk baba-mama klubba, de a játszóház 900 per óra. Pff.
2013. aug. 7. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, mindjárt jön a hűvös (igaz holnap még dögmeleg)... addig fél lábon is...


(Zárójelben: fürdőkád, langyos víz, kishajók, spriccelni is ér, de csak a meleg miatt. Ventillátor, szieszta, mese nézés, játék.)

2013. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Közeli erdőben van park, játszó, oda szoktunk menni. Papánál van medence, meg a barátnőmnél is, oda is ellátogatunk ilyen időbe. Holnap strandra megyünk, de ha egyikhez sincsen kedvem, vagy lehetőségem a közeli plázában van játszóház, ami légkondicionált. 11-15-ig vagyunk szigorúan bent. Sok folyadékot viszünk magunkkal és a fenti helyeken kibírható a nap. Igaz nem 2 évesem van, hanem egy 1 éves meg egy 3 éves, de muszáj megoldani, mert itthon be lehet golyózni.


Ja, és többször beteszem őket a kádba, egy gyors zuhanyra az itthon töltött idő alatt. Nekem is jól esik tusolni, nekik is. :-)

2013. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!