Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora 22hónap körüli gyermek...

Mekkora 22hónap körüli gyermeked? (súly, cm)

Figyelt kérdés
Köszi
2013. nov. 11. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is fiú és ő is kb 85-86 cm és 11 kg :)

Én nem látom picinek, a környezetben (család, bölcsi, játszótér) rengeteg ilyen korú gyerek van és tök átlag, sőt sokkal több a nála kisebb.

2013. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11 es vagyok. Amúgy én 178, a férjem 191 :))
2013. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) Utolsó, majdnem egyforma formák a kisfiaink. Lehet engem az zavart meg, hogy nálunk meg ikább nagyobbak az ismerős körben a gyerekek. Van két pont fél évvel fiatalabb kisfiu barátunk, súlyban mindkettő kenterbe veri az én gyerekemet, mert fél-1kg-mal nehezebbek és cm-ben meg talán 1-2cm-vel kisebbek az enyémnél. MÁsik barátnőm fia meg 2hónappal idősebb, ő is 15kg és 92cm. Végülis lehet, hogy csak pont közöttük kicsi! :)

De akkor inkább átlagosnak számít! EGyébként a fejlődését tekintve meg tényleg nem aggódok miatta, mert látom milyen kis okos és csinos legény, csak kiváncsi voltam, máshol mekkorák a gyerekek.

Köszi!!

2013. nov. 14. 07:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint, 11-es és 12-es. Ohh, a súlyától mi el vagyunk ájulva, egy évesen még 8,6 kg volt :), addig havonta kellett méricskélésre vinni, hogy milyen gebe :)

Egyébként két fiútestvérem van, egyik 193, másik 198 és mindkettő a gimiben nőtt 30 centit, a nagyobbik ráadásul az általánosban a legalacsonyabbak közé tartozott :)

A legjobb barátnőm a mai napig arra iszonyú büszke, hogy oviban, aztán suliban 3-ig ő volt a legmagasabb lány. Hát, csak gyorsan ért, 10 évesen menstruált, tök nagy melle nőtt - és lett 163 centi :)))

Szóval nem hinném, hogy bármi következtetést le lehetne vonni egy adott pillanatban mért magasságról, hosszú még az út.

2013. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

VAn benne valami, igen.

Én is alacsony és kicsi voltam kisgyereknek, aztán 14évesen nőttem átlagos 171cm-sre.

Én kisfiam 1évesen 8,7kg volt! :))))


ahhoz képest persze jó súlyban van.

Köszi, hogy írtál!

2013. nov. 15. 07:35
 16/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, csak tippeltem miért alacsonyabb a kérdező gyerkőce... Én amúgy 174, párom 185 cm.
2013. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!