Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor és min hatódott meg...

Mikor és min hatódott meg először a gyermeked?

Figyelt kérdés
Kislányom éppen ma :-) Két és fél éves és annyira cuki volt, ma néztünk egy karácsonyi dalt a youtube-on, és sírt rajta, utána még egyszer lejátszottam neki és odajött hozzám, potyogtak a könnyei és kérte a kis plüssállatát :-) Azt hittem, megzabálom.
2013. okt. 28. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szintén kislányom van. egy éves kora óta járunk csiri-biri tornára, ott a bóbitára mindig meghatódik, legörbül a szája. Szeptembertől zenebölcsibe is járunk, ott is a melankólikusabb dalok alatt elsírja magát. :)
2013. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-) Édes lehetett ...
2013. okt. 28. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

3,5 éves a fiam!

Múltkor a fűben egy cserebogarat találtunk!próbálta volna nyúzni,felvenni,letenni stb!Én mondzam neki,hogy hagyja ,tegye le biztos keresi az aAnyukáját meg Apukáját de ha ő bántja akkor nem találja meg őket!..Ezen elkezdett pityeregni!

A múltkor egy sünt látott az úton akit elütött az autó,azon is elkezdett sírni!

Nagyon kis lelkis...

2013. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3,5 éves kislányom a King KOng -ot nézte. Akkor mikor helikopterrel üldözték, majd letarolták a földre, annyira meghatódott, hogy sírni kezdett. Nagyon nehezen, hosszas magyarázással tudtuk megvigasztalni. Még napokig beszélgettünk róla mire fel tudta dolgozni a látványt.

Tanultam belőle, azóta nem nézhet ilyesmit. Viszont délelőtti mesefilmen is sírdogált már.

2013. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!