Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti beszélgettek ezekről a...

Ti beszélgettek ezekről a dolgokról a gyereketek előtt?

Figyelt kérdés

3 éves kislány anyukája vagyok. A férjem rendszeresen kérdezgeti a kislány jelenlétében, hogy pl jó volt e az előző esti szex? Most én vagyok túl prűd, vagy ez tényleg gáz? Mindig attól félek, nehogy visszamondja...

Nem bocsájtkozunk nagyon részletekbe, de pl volt már olyan is, hogy megkért, majd cumizzam már le ha elaludt a törpe...

Nálatok hogy van ez???


2013. nov. 8. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
A férjem van annyira intelligens, hogy sosem beszélne egy 3 éves kislány előtt ilyesmiről. Valahol ez elég beteg dolog, nem gondolod? Nem prűd vagy, csak szimplán tudsz viselkedni, ami a párodról már nem mondható el. Megmondanám neki négyszemközt, hogy ha még egyszer ilyesmiről beszél előtte, nem kapja meg, amit akar. Szégyen, hogy neked kell megnevelned, hogyan illik viselkedni egy kislány előtt, de mivel neki nem természetes, és nincs más megoldás, akkor csak ezt tudom javasolni.
2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
ez ugye kamu kérdés? egy férfi nem lehet ennyire bunkó...
2013. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Atyaég!Nem mondd soha ilyet a gyerek előtt.

De nem is szoktunk erről beszélgetni,hogy mikor ki mit csináljon az ágyban,vagy hogy jó volt e.

Egyszerűen a pillanat hozza,és szeretkezünk.

A férjed egy bunkó,alpári paraszt.Már bocsánat!

2013. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
A férjed csak a gyerek előtt beszél ilyenekről, vagy társaságban is? Ha csak a gyerek előtt, akkor azt gondolja, hogy még kicsi és úgysem fogja fel, mit beszéltek.. pedig eléggé nagy baromság, amit csinál, a lányotok megjegyzi, attól függetlenül, hogy nem érti miről van szó. Szólj a férjedre, mert könnyen előfordulhat, hogy a kislány gondol egyet és elkezdi ecsetelni a vendégeknek pl. hogy anyu lecumizza aput, vagy hasonló. nem normális dolog, amit a férjed csinál, mindenképpen beszélgess el vele.
2013. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon gázos!Mi sosem beszélünk ilyesmiről a gyerek jelenlétében.Egy 3 éves már amúgy is mindent megjegyez,ne higgyétek hogy nem!Szerintem sürgősen beszélgess el a férjeddel,hogy ezen változtasson,de nagyon gyorsan.
2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

:D

drágám lenyomunk egy menetet hátulról, ha cunóka lefekszik végre? Vagy te inkább franciáznál? :-DDDD Hát behalok a röhögéstől komolyan...

De komolyra fordítva, ez egy 3 évesnél már gáz, simán előadja másnap a bölcsiben, oviban...nagyon cikis sztem is...tényleg beszélj vele erről, hogy inkább csak a szemével jelezzen, vagy vmi virágnyelvet találjon ki rá, de azt is ritkítsa...

Amúgy nekem tetszene hogy mikor már amúgy dög fáradt vagyok, akkor az uram jelezné előre vhogy hogy este vágyik vmire, mert amúgy mikor bedőlök este a kardomba, akkor szokott elkezdeni kapirgálni, és attól megőrülök....

2013. nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

szerintem is gáz, szólj a férjednek, hogy ezt már nem kéne. aztán holnap meg majd a boltban megkérdezi hangosan, hogy "ANYA, LECUMIZTAD APÁT MIKOR ALUDTAM???"

ehh, jó nagy égés lenne :)

enyém maximum annyit kérdez fürdés előtt, hogy "lesz ma valami", én tudom mire gondol, a gyerek nem és ha visszakérdez, max megmondom, hogy filmezünk majd apával ;)

2013. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:)

Mi csak a gyerek háta mögött, halkan folytatunk ilyen jellegű beszélgetéseket. Nem hinném, hogy ettől most paraszt a férjed, egyszerűen úgy gondolja, hogy egy 3 éves még nem érti, hogy miről van szó. Valószínűleg nem is érti, de előszeretettel mondanak ennyi idős kiskölykök olyan szavakat, amiket nem kéne. Pl. mi egyszer b..iztunk a 2 éves előtt. Egész nap az volt a szöveg...

2013. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ez szerintem eléggé beteges, és perverz a férjedtől.

utánna meg megfogtok lepődni, ha az oviban is használja majd a hallott szavakat

2013. nov. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zabmester ***** válasza:

Nem csak szerinted gáz, ez NAGYON gáz. Nem prűdség kérdése, két felnőtt ember szexuális élete SENKI másra nem tartozik, egy 3 éves gyerekre meg pláne nem.

Szerintem nagyon komolyan beszélgess el a férjeddel arról, hogy mi az, amiről beszélünk bárki előtt, és mi az, amiről nem. És a gyerek előtt meg pláne nem.

Bár van ennél rosszabb is, itt írta egyszer egy anyuka, hogy egy szobában alszanak az egy éves gyerekkel, éjjel felkelt a gyerek, miközben szexeltek, de nem volt kedvük abbahagyni, így a gyerek végignézte, ahogy anyu lepippantja aput. Ja, és szerintük ez tök természetes, mert hát úgyis kicsi, nem tudja még mi történik.

2013. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!