Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szedett már ilyet a gyereketek...

Szedett már ilyet a gyereketek (a fiam 4és fél)? BRONCHO-VAXOM por gyermekeknek

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen. Mi a kérdés?
2013. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem port, hanem kapszulat, de szedett, Igen.
2013. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen szedett, nagyon szeretem és szerintem hatásos. Már az én gyermek koromban is létezett anyukám is nagyon szerette és többször adta nekünk.
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hány éves volt a kisgyerek? Használt e? Vagy ugyanolyan beteges volt? Oviba mennyit sikerült folymatosan járni?
2013. okt. 24. 21:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi végigcsináltunk két kúrát, kiscsoportos volt a lányom, 3.5 éves. Egyáltalán nem beteges típus, habár a kúra előtt sem volt az. Mondjuk annyi, hogy amikor oviba került egyből lebetegedett, ezután kezdtük el a kúrát, és utána egész kiscsoport alatt egyszer volt beteg. Most középsősen is eddig egyszer lett beteg. Nem tudom ennek a hatása, vagy csak ilyen típus.
2013. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátaink 4 éves gyerekei oviba menetel előtt végigcsinálták a kúrát, és az egész tél alatt egyszer voltak otthon 2 napig. Mi is hamarosan kezdjük a bölcsit, és én is erre gondoltam. Eddig erről csak jókat hallottam.
2013. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én gyermekem rettenet sokat beteg 2hetet itthon 4nap ovi ez egész évben! Most szeptembertől 3x volt beteg! kb 2hetet járt persze nem folyamatosan!
2013. okt. 25. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam a bölcsit úgy járta végig,hogy 1 hét bölcsi 2 hét itthon!Nagyon sokat volt beteg!

Most ovikezdés előtt elkezdtük dokinő tanácsára és azóta nem volt beteg(KOPP-KOPP!!)Bár őneki a nyáron kivették az orrmanduláját is ami nagyban befolyásolta a sok betegséget!

2013. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Állami gondozott óvisokkal dolgozok és ott is ezt szoktuk adni amelyik beteges fajta és szerintem nagyon jó készítmény, mert ritkán betegek a gyerekek. 3-10 évesek.
2013. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én fiamnak(3) sajnos nem használt,utána is ugyanolyan beteg volt állandóan,az oviból is ki kellett venni tavaszig.
2013. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!