Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyermeke még 15 hósan (és később) sem ette a házi kosztot?

Figyelt kérdés

15 hós gyermekem nem eszik semmit, csak a tejpépet, üveges bébiételt, gyümölcsöt. Hiába főzök, kínálgatom, semmi nem kell neki, minden etetés emiatt egy rémálom nekem.


Mit tehetnék?


2013. okt. 28. 12:36
1 2
 11/12 ZsZs27 ***** válasza:
Emiatt szerintem ne izgasd magad. Ha megtehetitek, hogy megveszitek az üvegest, add neki. Nekem két évesen az ikreim még mindig csak azt ették meg, sőt abból is csak a pépeset, a darabosat nem voltak hajlandóak. Aztán a nyáron egyszer csak elkezdték enni amit mi. Szinte egyik napról a másikra térünk át a házikosztra. Ja és persze azt meg turmixolva, lenyomkodva nem akarták megenni, hanem kizáólag úgy, ahogy mi. Nem is értettem hirtelen mi ez a pépesből egyből a rendes étel. Majd csak kedvet kap hozzá a tiéd is. Ja és hozzátenném, hogy 15 hónaposan nekem még az üvegest is cumiból kellett adnom, mert amikor jött a foguk, nem voltak hajlandóak kanállal enni.
2013. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy írtatok! Anyagilag is megterhelő a dolog, de főleg az idegeim vannak már ki, hogy csak az üvegest enné.

Köszönöm, hogy elmeséltétek nálatok hogy volt, erőt adott!!!

2013. okt. 29. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!