Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Utál a gyerekem? 3éves Kisfiam...

Utál a gyerekem? 3éves Kisfiam egyszerüen nem fogad szót nekem!

Figyelt kérdés

Barátnőmnek bármit meg tesz, ha Én kérem rá vagy az apja az ellenkezőjét teszi!

Hol rontottuk el?Mindíg ezt a kérdést teszem fel magamnak!Ha szépen kérem akkor kinevet ha kiabálok akkor meg grimaszol!

Esetleg van ötletetek mitt tegyünk!


2009. nov. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Van valami amit imád?Étel,játék...stb?Na azt vond meg tőle!De ne csak fenyegesd!Hátha ez bejön!
2009. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk nem óhajt fürödni, elkezdek játszani a fürdőjátékaival, és beszélgetek a gumiállatkákhoz, jókat nevetek, és akkor egyszercsak ott áll a fürdőszoba ajtóban, hogy ő is akar játszani :-D Próbálj meg leereszkedni a szintjére. Szerintem ez most ilyen időszak nála, biztosan elmúlik. Dacol, mert gondolom, nem szabad neki mindent...
2009. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegennel mindig máshogy viselkedik egy gyerek. Hiszen aki pl. otthon az istennek sem fekszik le du., az óvodában szó nélkül megy ágyba és sorolhatnám. Próbálgatja kis "oroszlánkörmeit", eszesedik, látja, mivel tud bosszantani és örül, ha sikerül. Nem kéne olyan drasztikusan tenni, mint előbb javasolta valaki, sokat kell vele beszélgetni, és ne ugorj rögtön az ellenkezésére. Ha nem forog veszélyben a testi épsége vagy egészsége, hagyd rá. Ha látja, hogy nem érdekel, úgyis abbahagyja.
2009. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!