Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oltassuk be magunkat vagy ne?

Oltassuk be magunkat vagy ne?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a H1N1-es oltásról? Ti beadatjátok Magatoknak és a gyerekeiteknek vagy nem? Teljesen tanácstalan vagyok, mindenki mást mond. Nem tudom, mivel csinálok nagyobb bajt. Az én gyermekem 22 hónapos. Szerintetek?
2009. nov. 12. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én beoltatom magam, anyám is, férjem is, fiamnak is kértük, ő 8 éves, viszont a 14 hónapos lányunkat nem oltatjuk be, azt az orvosunk sem javasolta.
2009. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Mi nem oltjuk be magunkat, de csak a férjem mobil, mi többnyire itthon tartózkodunk és az udvaron, gyakorlatilag, ha nem akarom, nem megyek emberek közé most. Mindannyian a napi c-vitamin adagunkat megesszük, isszuk és rendszeresen kezetmosunk. Nyilván, aki többet van emberek között, lehet, jobban jár, ha oltat. Én kismama vagyok és van egy kétéves gyermekem. Orvosaink nem ajánlották az oltóanyagot mi esetünkre.
2009. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez valami borzasztó!5 éves a kislányom.Egyfolytában azon rágom magam,hogy ha beoltatom mi lesz ha valami baja lesz tőle?Akár mi.Agyhártya gyulladás,bénulás,vagy agyával lesz valami.De mi van akkor ha nem adatom be neki és elkapja a kórt és a tüdőgyulladásban meghal?Egyik megoldás sem jó!!!Teljesen tanácstalan vagyok:(:(Nagyon féltem a kislányomat.És nem akarok rossz döntést hozni de úgy tűnik tök mindegy,hogy beadatom e vagy sem mind két döntés rossz.:(
2009. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi magunkat beoltatjuk, de a gyerkőcöket nem, ők homeopátiás szereket kapnak megelőzésképpen.
2009. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az orvos csak a férjemnek javasolta, mi itthon vagyunk, egyelőre nem szeretném.
2009. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Talán az a legokosabb, ha mi szülők beoltatjuk magunkat a picit meg nem. De a a legutóbbi influenza elleni oltásnál nagyon beteg lettem egymás után kétszer is.
2009. nov. 14. 07:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hete leoltottak minket az egész családot,semmi nem történt...3gyerkőc van, 17,7, 2 ,évesek! Jól vannak,nem volt semmi mellékhatás,nekem fájt az oltás helye mint egy kék folt kb. 3napig! Bátorság és ne olvassatok el kitudja milyen nevekkel ellátott cikkeket!Itt az orvos kb.1000 felnőttet és kb.100 gyereket oltott le és még hőemelkedés sem volt csak a helyi fájdalom:)
2009. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ, azóta megszületett a döntés és a napokban meg is kapjuk. Remélem nem lesz gond. Köszi mégegyszer!
2009. nov. 16. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is az egész családot beoltattuk!!!
2009. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!