Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avejem családja követeli hogy...

Avejem családja követeli hogy oltassuk be magunkat a vagy ne látogassuk 2 hónapos unokánkat. Ők beoltatták magukat . Én írtózom hogy belém oltsák a vírust! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
És ha füllentenél, hogy beoltattad? Vagy igazolást is kérnek?:)
2009. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. az én kisfiam 6 hónapos, de a doki azt javasolta az apukája(katona) és én is oltassuk be magunkat, mert már igy is sokat sgítünk ezzel, ha mi be vagyunk oltva.
2009. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
beléd oltsák a vírust? Roll on the floor laughing!
2009. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Ne oltasd be magadat.A vejed követeli ezt tőled? És a lányod egyetért vele?A vejed családjának pedig mi köze ehhez?

Ez csak pánikkeltés,semmi más.Hiába oltatta be magát a vejed,attól még ő is megfertőzheti az unokátokat.Elég,ha megfog egy kilincset,amin rajta van a vírus és már haza is vitte.

2009. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit túl van reagálva a dolog. Szerintem bőven elég, ha csak akkor nem mész a baba közelébe, ha beteg vagy, de gondolom, ez alap.
2009. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom, hogy ha még szopizik, akkor nem is nagyon kapj el a betegségeket, védettséget kap, nem?
2009. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

OFF: Harmadik válaszoló! Mielőtt ilyen stílusban válaszolsz, tájékozódj! Mindenki tudja (talán rajtad kívül), hogy magát a vírust kapod meg a védőoltásban, csak kicsit "átdolgozott" formában!!!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én sem oltatnám be magam!

2009. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát lehet lepontozni,de szerintem meg igenis oltasd be magad,ha ők ettől megnyugszanak.Nem kaptál még oltást,vagy mi,semmi bajod nem lesz attól ha belédoltják a "virust".Az anyatej meg ez ellen nem védi meg a babát.Hazudni nem érdemes ebben,mert ha rájönnek,akkor nagyon elveszited a bizalmukat benned,az meg nem éri meg egy ilyen "hülyeség" miatt.Gondolom az unokádért kibirod azt az oltást.
2009. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem lehet senkit arra kötelezni,hogy beoltsa magát,és elég gerinctelen azzal zsarolni,hogy akkor nem látogathatja az unokáját.tovább nem minősíteném,pedig tudnék még rá jelzőket akasztani.A vejed a média áldozata,aki elhiszi ezt a sok sületlenséget.annyi,de annyi helyről megkaphatja a kislány a vírust.ők is hazahozhatják,bevásárlás,orvostól,munkahely.Ha betegnek érzed magad,akkor természetesen ne látogasd az unokát,de ezt magadtól is így tetted volna.ennél nagyobb védekezés senkinek kell.próbálj beszélni a családoddal,hogy te nem tartod biztonságosnak,de ezen kívül minden mást megteszel.
2009. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

http://www.youtube.com/watch?v=ieop9UbiD_I


Én ezért sem adatnám be, de ha beütitek a keresőbe a h1n1-et, akkor elég sok hasonló dolgot kihoz. Ez a 21. század legnagyobb átverése, inkább olvassatok utána, hogy mit akarnak nektek beadatni!!!

2009. nov. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!