Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiúnak vennétek...

Másfél éves kisfiúnak vennétek Fisher Price tanuló zeneszéket? Van valakinek tapasztalata a székkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vennék semmiféle zenélő,éneklő,járogató stb. masinát.Egy-két hét alatt megunja még a nagyobb gyerek is.
2009. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

az én fiam a babaklubban csapott le rá

de csak az első pár alkalom volt érdekes

sztem kár annyi pénzt kiadni érte, annyi más érdekes, fejlesztő játék van, amit nem unnak meg olyan hamar a babák

2009. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam kétéves volt, amikor kapta, most 3 éves, de még mindig imádja. Még most is elbohóckodik rajta akár egy órán át is, amikor megkapta, le sem szállt róla, mindenhova vittük, ahol voltunk, le a nappaliba, vissza a szobájába... most a nappaliban van, az a széke, abból szeret tízóraizni és uzsonnázni és persze az van azon ül, ha rajzol, vagy gyurmázik. Nekünk nagyon érdekes darab, igazából ő örökölte, de így utólag, lehet kiadom rá azt a sok pénzt, mert tudom, hogy egyik kedvence és ezáltal a kedvenc szék által imádja az ülő foglalkozásokat, mert csak akkor, ha azon ülhetek, anya!

:)

2009. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy évesen vettük és azóta is imádja. 17 hónaposak vagyunk most. A széknél megtanulta, hogyan kell leülni rá. Igaz a zenélő funkciót nem mindig használjuk. De imád rajta ülni.Onnan néz tv-t. Megunhatatlan darab nálunk.Nem bántam meg, hogy megvettem. Egyetlen hibája, hogy az ülő részről hamar lekopik a festék a matricáról. De mi állandóan nyúzzuk és semmi baja ezenkívül.
2009. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azén én kisfiam 20-hónapos,amikor vettük neki 1-éves szülinapjára nem nagyon játszott vele.Mostanában sokat játszik vele,ő is énekli a dalokat,ide-oda rakosgatja a szobában.Nagyon szereti,főleg állni rajta.

Amitől frászt kapok!:):)

2009. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nalunk szuperul bevallt,16 honaposan kapta es most mar 3 eves es meg mindig imadja!!
2009. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk elég sok Fisher-Price játékunk van ( zeneszék éppen nincs), és mindet szereti a lurkó. Tény, hogy volt olyan játék, amivel nem játszott egy ideig, miután megkapta, de minden játéknak eljött aztán a maga ideje.


Most 20 hónapos, és a tanuló kutya, meg a hip-hop zebra a kedvence.

2009. nov. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a gyerek(súly,magasság) a most majdne két éves kisfiamnak húsvétra meg akartuk venni, de már akkor alig fért rá a székre, simán felborította. de nekem nagyon tetszenek a fiseres játékok, rengeteg van otthon.
2009. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!