Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tud egy 13 hós kisgyerek?

Mit tud egy 13 hós kisgyerek?

Figyelt kérdés

Illetve mit lehet vele játszani,mit "tanithatok" neki?


(már ha mondom neki mutatja a fejét,integet,tapsol,nyelvet nyujt,és utánozza a halacskát,pár alapszót is mond,és használja is őket)


2009. nov. 9. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ha zenét hall, rögtön forog, táncol. Integet, ha meghallja, hogy megyünk. Megmutatja a haját, fejét, pocakját, szemét, orrát,fogát stb. Néhány szót már ő is mond, még többet megért. Kér enni, inni(cuppog, ha enni kér és ha vizet, akkor teát mond). egyedül kanalaz, bár még kicsit maszatosan. Nagyon élvezi a bújócskát, vannak kedvenc énekei, mondókái. Szeret labdázni, ügyesen berakja a formabedobóba a játékokat. Rengeteget pakol ki-be. Állandóan "segít": ő is tereget, reggelente zoknit visz a tesóknak...
2009. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyes:)

fiam is táncol...ezt nem írtam.

2009. nov. 9. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
15hos fiam.Mondja anya,apa,mama,tata,avav,ccc a cica,nem,igen.O is cuppog ha ehes.Rohan egész nap meg se áll.Tudja a a fejét,szemét,fulét,orrát,száját,haját,hasát,kezét,lábát és a kukit mutatni :D Megért mindent amit kérek tole.Pl hozzon ide vmit akkor megkeresi és hozza.Tapsol,pápázik,kuld puszit.Most ott tartunk h probálom tanitani neki az állat hangokat.Udv
2009. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csináljatok együtt mindenféle otthoni feladatot (mosás, viráglocsolás, főzés) és meglátod, milyen ügyes lesz a te kisgyereked is pár alkalom után! Már következő alkalommal fogja tudni, mikor mi következik.

Nekem már 18 hónapos a kisfiam, és 10 hónapos kora óta együtt csinálunk mindenféle dolgot. Már ő maga is mos (vízbe mosószert önt, beleteszi a ruhát, kiveszi, átteszi a centrifugába, berreg hozzá), főz (krumplit tesz a fazékba, kavargatja), maga meglocsolja a virágokat (meg persze az egész padlót a virágokig :-), stb. Megjegyezte a dolgok sorrendjét, és ez a kedvenc játéka: az utánozás.

2009. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:))

lehet akkor kicsit le vagyunk maradva?

2009. nov. 11. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lennétek lemaradva? A többiek babája NEM 13 hós.:)
2009. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy vagytok lemaradva!

Az én fiam, amint írtam is, 18 hónapos. A többiek hozzászólását nem figyeltem, de én csak ötletként írtam, hogy kezdjetek együtt csinálgatni majd ezt-azt, mert az nagyon jól fejleszti az érdeklődését, a világról alkotott képét.

2009. nov. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!