Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki oltatta be gyermekét H1N1...

Ki oltatta be gyermekét H1N1 ellemi oltással?

Figyelt kérdés

Voltak-e mellékhatásai?

Aki mellette döntött miért?


2009. nov. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én mellette döntöttem mert a fiam immunrendszere olyan hogy egy tüdő gyuszit is kihord lábon annélkűl ,hogy el köhintené magát és a mellékelt ábra szerint a szövődményei betegítik meg az egészséges immunrendszerűeket; a lányomnak pedig azért mert potenciálisan veszélyeztetett fél tüdővel. Én azért oltatom be magam mert fél vesém van és van egy 3 hós pici babánk is és talán ezzel őt is megtudom védeni.. A férjem meg miattunk.É oltásellenes vagyok mert csak a kötelezőt adattam be nekik mindíg de ez a H1N1 nem viccel úgylátszik.

2009. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beoltatom a 7éves fiamat a 2éves lányomat,a 17éves lányom és mi szülők már múlthéten megkaptuk,2napig fájt kicsit a helye mintha beütöttem volna.Ennyi.Elmaradt a megjósolt magas láz,orrfolyás stb...Én nem hiszem hogy népírtás lenne és pont az ereje teljében lévő embereket írtanák ahogy sokan jósolják és biztos vagyok benne hogy akik mellette állnak infektólógusok,epidermiológusok,orvosok ,nem adnák a nevüket ha baj lenne vele.Az meg kizárt hogy a78-os oltást adják mert ha akkor kiderült most még hamarabb kiderülne. Még nem hallottam mellékhatásról aki beoltatta magát.Nemtudom ,az én orvosom ajánlja,a családját leoltotta ,unokáit is leoltja. Holnap mennek az ovisokat oltják sokan kérték ,a 20fős csoportból 15-en + a dada.
2009. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beoltattam 1,5 éves lányomat! Nagyon sok orvos barátom van és ők ajánlották!Bizzok bennük! Amúgy nálunk az egész család be lett oltva!
2009. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!