Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki beoltatta gyermekét...

Aki beoltatta gyermekét H1N1-gyel, az mire hivatkozik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi: H1N1 ellen
2009. nov. 6. 13:02
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondolsz, h miért oltatom be a gyereket? Nem hiszem h magyarázkodnom kéne, mikor járvány jön. Az orvosok sem tudnak mit mondani, nem ellenzik, de nem is javasolják, aztán majd ha meghalnak egy páran, oltanának, de már akkor nem lehet, amikor itt a járvány. Nem lehet tudni, mi lesz, de én inkább védekezek. Ez az én döntésem.
2009. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Várom a további érveket!
2009. nov. 6. 19:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom!Nem kell megmagyarázni hogy egy vádőoltást miért adatok be!Mert azt akarom hogy védjen meg bennünket!
2009. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na de és arra mit mondotok, hogy nem tesztelték "eleget"?
2009. nov. 8. 14:04
 6/13 anonim ***** válasza:
A világméretű influenza járványra. :)
2009. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerekorvos is ajánlotta és a felnőtt háziorvos is. És azt mondta, hogy nincs min aggódni, mert a védőoltásgyártási elv ugyanaz mint eddig, csak a vírust cserélik. És hogy nem érti a pánikot, mikor van 1000 féle oltás, most az 1001.-től mit paráznak az emberek.Szóval mi már 2,5 hete megkaptuk és semmi bajunk eddig tőle. És nyilván én is azért oltattam, mert nem szeretném ha a család hetekig beteg lenne.
2009. nov. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hivatkozni? Mire? De tessék: én csak arra "hivatkozom", hogy nem akarom, hogy a gyereknek véletlenül is szövődménye legyen, és majd az intenzíven, gépekre kapcsolva próbálják itt tartani, vagy ne adj' ég 2 hónap múlva egy bucka mellett sirdogáljak a temetőben.

Az oltás "hordozóanyaga" egyébként kb.8-10 éve ugyanaz, csak mindig az aktuális elölt vírusokat adják hozzá. Miért lenne veszélyesebb, mint bármelyik másik 100 oltás, amit beleböketünk a gyerekbe?

2009. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Arra hogy nem akarom hogy betegek legyünk!Mindenki be lett nálunk oltva!!!/3 orvos van a családban/
2009. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én még mindig a viszakodók közt vagyok. Egyetlen indokom, hogy legyünk már túl a dilemán.
2009. nov. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!