Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki beoltatta gyermekét...

Aki beoltatta gyermekét H1N1-gyel, az mire hivatkozik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert szaktekintélyek ajánlják, és egyéb szcientológus orvosok pedig rémísztgetnek vele, hogy vedd csak a méregdrága vitaminjukat.

Környezetemben minden orvos ajánlotta. Én nem félek a mellékhatásoktól, mivel minden gyógyszernek van, nem véletlenül szajkózzák a reklámokban: kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...

Ha az anyagi oldalát nézzük (ugye sokan azzal érvelnek, hogy pénzre hajtanak). Kiszámoltam: hoemopátiás bogyó+vitaminkészítmények+esetleg szájmaszk+állandó fertőtlenítés sokkal többe kerül, mint az oltás.Egy esetleges megbetegedésről nem is beszélve...

Másik ellenérv: higiénia hiánya következtében van jelen a vírus a környező országokban. Bécsben több mint 10.000-en betegedtek meg, ők is koszosak?

Azt elhiszem hogy a hírekben ferdítenek, felfújnak stb. De azért nagy butaságokat és hazugságokat nem terjesztenek, egyszerűen a piaci verseny miatt nem engedhetik meg maguknak.

Az meg hogy chippet ültetnek beléd...Nem hiszem, hogy az államnak van rá pénze, illetve érdekli, hogy én kis senki merre mászkálok, hol veszem a kenyeret stb.

Összegezve az ellenérvek nem győztek meg arról, hogy ne adassak be egy védőoltást, amivel sokkal nagyobb bajt előzhetek meg.

2009. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tesztelés:

Sehol a világon nem tesztelnek terheseken, vagy pici babákon.

+a jelenleg kötelező védőoltások is újak voltak valamikor, és azokat sem tesztelgették évtizedekig szerencsére...

2009. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
mert a többi szülő előtt rosszul érezné magát, felelőtlennek tűnne ha nem tenné, pedig pont ez által válik azzá!!!!!!!!
2009. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!