Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet venni egy 7 éves...

Mit lehet venni egy 7 éves kisfiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából jól állnak anyagila, ami létezik, már mindene megvan.A padlástól a pincéig tele vannak játékkal, elekrtomos, benzines járgányokkal, ezért nem tudom mit vehetnénk neki!Nem gondoltam nagy összegre, néhány ezer forintra csak.Valami olyat írjatok ami nem játék.Szeptemberbe megy elsőbe, esetleg valami sulis hasznos dologra!
2009. nov. 8. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Legót: azt minden gyerek szereti.

Sulis hasznos dolgot: színes ceruzákat, jófajta graffit ceruzákat, könyöklőt az íróasztalra, valami érdekeset, uzsonnás doboz, tolltaró az asztalra. Meg ilyen dolgok. Egy papir írószerben szétnézel, nagyon sok minden van.

Amugy én nem vennék még sulis dolgot neki.

Akkor inkább kispárnát, vagy ágynemű huzatot valami fiusat.

2009. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttam egy rajzkészletet valamelyik szórólapban,házikó alakú,van benne színesceruza,zsírkréta,filctoll.Suliba mind ahárom kell és elsőben rengeteget rajzolnak,az én fiam szeptember óta rajzol egyfolytában meg színez.Ezt az ajándékot suli után otthon használhatja
2009. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mágneses fehértábla?

Most vettem kislánynak ajándékba, 2500 ft volt Auchan-be.

Ráteheti a képeket, suli alatt ráírhatja a tanulnivalót!

Rajzolni is lehet rá, ha veszel neki plusz színes táblafilcet.


Könyv. Ismeretterjesztő, állatos, földrajzos...

2009. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsonyra ne vegyél iskolás dolgot, csalódna! Nyugodtan válassz neki valami legot - rengeteg témában kapható: Indiana Jones, Star wars, Kalózos, City, stb. mindenféle méretben, kb.1100,- Ft-től felfelé.

Vehetsz pizsamát, valami jópofa mintával, amit szeret (pl.Spiderman, Shrek, stb.), kb.2300,--tól a multiknál.

Vagy ugyanebben a mesetémában alsónadrág csomagot és zoknicsomagot. A mi fiunk imádja a Cars gatyóit!:=)

2009. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot!A lego kilőve!Együtt írtuk a Jézuskának a levelet, és külön leíratta hogy legót ne mert utálja!A pizsi jó ötlet, amúgy is pókember rajongó!
2009. nov. 9. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!