Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság! Másnál is...

Szobatisztaság! Másnál is volt így?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos magától elkezdett bilizni pisilt,kakilt napi 1 max. 2 balesett érte! Éjszakák szárazok voltak! minden tökéletes volt korához képest!! Viszont Péntek du. folyamatossan bepisilt 5-ször éjszaka kapott pelust száraz maradt! Reggelt pisilt aztán pelusban elvittük vásárolni tescoba,corába pisilt szárazon hazahozztuk delelés után kb. 5ször elvittem wc-re mert láttam rajta hogy nagyon kell neki mire nagysokára sikerült, azóta nem pisilt bilibe, szól hogy kell ráül 2 perc múlva bepisil! Elkeseredtem már adtam rá pelenkát inkább majd úgy próbálgatom a bilizést! nem értem mi lett vele 2-3 hétig miért volt ilyen ügyess? Más is járt így? Mit csinálnátok a helyembe?
2009. nov. 8. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy felfázott és azért pisil be? Csak egy ötlet. Mi még nem tartunk itt pedig 23 hósak vagyunk. Mi még csak ott vagyunk hogy szól ha már megtörtént de bilizni nem akar.
2009. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felfázott,írod,h látszik rajta,h kell neki pisilni,mégsem tud-de amikor sikerül,akkor olyan gyorsan,h be is pisil.Nézesd meg orvossal.
2009. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Erre nem is gondoltam!
2009. nov. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!