Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli gyermeket...

Két év körüli gyermeket szoktatok-e fürdés után testápolóval kenni? Kell egyáltalán ha szép a bőre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak pár hónapos korában nagyon problémás volt a bőre, speciális fürdetőt és testápolót használtunk. A fürdetővel annyira meg voltam elégedve, hogy azóta is azt használjuk (2,5 éves), a testápolót lecseréltem egy olcsóbbra. Csak a lábait és a pocakját kenem, mert ott szokott szárazabb lenni. Néha elfelejtem, de akkor másnapra érezhetően szárazabb. A hátát pl már nagyon régóta nem kenem és nincs is vele gond. Teljesen abbahagyni nem merem, mert egyszer nyáron huzamosabb ideig nem kentem és nagyon csúnya lett neki. Szóval szerintem nem divat. De ha gondolod próbáld ki pár napig, hogy kenés nélkül milyen és ha nem jó, még mindog visszatérhetsz rá.
2009. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!