Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli gyermeket...

Két év körüli gyermeket szoktatok-e fürdés után testápolóval kenni? Kell egyáltalán ha szép a bőre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha nem kentem, szép a bőre, 16 hós.
2009. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem száraz a bőre, akkor nem kell
2009. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha eddig kentem fürdés után mindig, most meg abbahagyom, akkor nem lesz "baja" a bőrének?
2009. nov. 6. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Reméljük nem, de eddig minek kented? Mert manapság ez a divat???


Átmenetileg száraz lehet neki, sztem, de akkor sem kell bekenni, beáll a bőre egy idő után.


1.voltam

2009. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gáz tudom. Valószínű tényleg divatból, vagyis elkezdtem kenni mikor pici volt, a védőnőm javasolta, aztán valahogy elfelejtettem abbahagyni... Köszi a választ.
2009. nov. 6. 12:28
 6/11 anonim ***** válasza:

1.vok.

Mivel fürdeted a gyereket???


Anyósom kozmetikusa a gyógyszertári fürdetőt ajánlotta neki, mert száraz a bőre.

Az enyém 16 hós, de lehet már írtam, a mai napig ezzel a tégelyes gyógyszertárival fürdik.

Érdemes lenne ilyennel fürdetned, akkor tuti nem szárad ki a bőre, meg ha mégis, ez helyreteszi neki.

2009. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kenem a kislányom bőrét baba testápolóval minden fürdés után.Hiszen én is bekenem magam este, főleg ilyen téli száraz időben. Nem divatból, egyszerűen táplálja a pici bőrét és nem hagyja kiszáradni.Szerintem semmi rossz nincs benne , sőt.Ha úgy látod jónak kenjed nyugodtan, gondolom te is használsz testápolót.
2009. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is a hidrophyles gyógyszertárival fürdetem, csak teszek mellé nivea fürdetőt, de most állunk át a gabi habfürdőre, mert imádja a habot. De mellé teszem mindig a vízbe a gyógyszertárit is. Közben felhívtam ismerős bőrgyógyászt, azt mondta, ne kenjem, mert ha szép a bőre, nem szükséges, ha meg látom, hogy mégis száradna, akkor megint kenem. Jobban lélegzik a bőre, ha nem kenem. Köszi a válaszokat.
2009. nov. 6. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
21 hós a kislányom és csak télen kenem fürdés után körömvirág kenőccsel, mert ilyenkor szárazabb a bőre.
2009. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a doki hogy ha szép a bőre nem kell testápolózni,mert még ronthat is a helyzeten.
2009. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!