Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekülés kérdés! Milyet...

Gyerekülés kérdés! Milyet vegyünk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hamarosan születik a tesó,kipróbáltuk,hogy hordozó nem fér el férjem mögött,mert hátra kell húznia az ülését,hogy kényelmesen vezethessen.Nagylányunk,4,5 éves 15 kg,és még az a fajta ülése van,amelyik túllóg a rendes ülésen.Tegnap kipróbáltuk őt férjem mögött,de nem kényelmes egyiküknek sem.Olyat néztünk ami nem lóg túl rendes ülésen,és olyat szeretnénk,aminek még van saját öve is nemcsak az autó biztonsági övével lehet bekötni,és ha lehet ülésmagasítóra le lehessen csonkítani ha már csak az kell,ne kelljen külön azt is venni később.Néztük Brendon honlapját ezek a NANIA ülések milyenek,valakinek van tapasztalata,merthogy ez most SOS-ben kell,és azért árérzékenyek vagyunk.

2013. szept. 23. 08:08
 1/10 gelazso ***** válasza:
2013. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hordozót az 1. ülésre is lehet tenni, persze menetiránnyal háttal. Te meg ülnél a férjed mögött (összehúzott térdekkel) :))


Persze ez csak 1 opció, ha mégsem vennétek ülést.

A Naniárol engem mindenki lebeszélt, mert állítólag nagyon kemény. De persze van aki szerti. :)

2013. szept. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék Naniát! Többet ér a gyerekem biztonsága!
2013. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hordozót alapból nem tenném előre,és mivel hosszú utakat teszünk meg mindenképp kell az ülés.Ha Naniát nem ajánljátok,milyet lehetne helyette,akár használtan is?
2013. szept. 23. 08:47
 5/10 anonim ***** válasza:

nania felejtős. cybex vagy römer.

miért nem rakjàtok az egyiket az anyòs ülés mögé a màsikat középre

2013. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt még nem próbáltuk,hordozó csak mögöttem fér el(anyósülés).Gyerekülésnek kéne akkor középre mennie,gondolod utolsó,hogy elférne ott lányunk?Férjem magas és W.Polónk van.Teljesen hátra kell húznia ülést.
2013. szept. 23. 09:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább akkor egy nagyobb autót vegyetek:)Egyébként 4,5 éves gyerek alá nem kell már az ötpontos biztonságiöves ülés.Ezt a fazont lehet magasítónak is berakni, ha leveszed a háttámláját, meg a fejvédő részt:

[link]

2013. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

Nekünk ilyen van. Ahogy nő a gyerek úgy lehet alakítani. Praktikus, biztonságos, és szép.

2013. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyedben már biztos, hogy olyan ülést vennék, amit az autó biztonsági övével lehet bekötni. Ezeket lehet később ülésmagasítóként is használni. Nekünk Römer van, az én nagyfiam még nincs egészen 3,5 éves és már olyan ülése van, amit írtam. A kicsi kinőtte a hordozót és neki kellett már a gyerekülés.


A Römer biztonságos gyerekülés, nézd meg ezeket, hátha tetszik valamelyik.


[link]

2013. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. szept. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!