Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeket mennyi idős kortól...

Gyerekeket mennyi idős kortól köti le a puzzle?

Figyelt kérdés
Mert ugye a dobozon rajta van, hány éves kortól ajánlott, de kíváncsi vagyok, ti hogy vagytok ezzel.

2013. szept. 14. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerek függő.Lányom 3 évesen már rakta,imádja. most 6 éves és 500db-ost rakott ki nemrég egyedül,de a fiam 4 éves múlt és egyáltalán nem tud kirakni egy 20db-ost sem.Mondjuk lehet azért mert nem is érdekli,de legozni pl szeret.
2013. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam 1,5 éves korától imádja,és rakja 9dbossal kezdte,most 2,5 a 24 darabos még nehezebben megy de a kevesebb darabosak nagyon mennek.Életkor feltüntetéssel nem foglalkoztam sosem felesleges,tudom,hogy a gyerekem hol tart.
2013. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 3-3,5 évesen kötötte le lányomat,50 db-ig jutott,és most elő sem veszi jó ideje,jelenleg más érdekli.Próbáltam elővenni több darabost,hátha azt unja már ami van,de most mással játszik.4,5 éves
2013. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 20-22 hónaposan kezdte 9 darabossal, most 2,5 éves és a 35 darabos nem akadály. ...de őt nagyon érdekli!
2013. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom most kettő és a 24 darabosat ki tudja rakni, igaz csak azt az egyet rakja állandóan, amelyik tetszik neki. A többi ekkora méretűt biztos nem tudná, meg nem is akarja. Ez azért tetszik neki, mert jól meg tudja fogni, elég vastak fából van és nagyon jól van elvágva, szinte mindenhol látni, a következő figura egy részét.
2013. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!