Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Féltem a gyerekeket a darazsak...

Féltem a gyerekeket a darazsaktól, te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A kertünkben 3 kötefa van , ilyenkor hemzsegnek a darazsak a kertben. Az imént is megcsipte a 2 éves fiamat. Elkeriteni nem lehet , mert igy is kicsi a kert (300 nm)és akkor semmi hely nem maradna. Én kivágnám a fákat és ültetnék helyettük nem gyümölcsfákat, a férjem viszont hallani sem akar rola. Ráadásul a kötetermés sem jo szinte ehetetlen , kukacosak stb.. Már lassan nem mertem kiengedni a gyerekeket a kertbe a sok darázs miatt.
2013. aug. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek a fának, pláne ha ehetetlen a termése...Vágjátok ki, és ültessetek helyette más gyümi fákat, a gyerkőc is örülni fog, ha külön féle gyümiket ehet majd. Bár a darázs kérdés mindegy itt, mert bármit ültetsz, rá fog menni :)
2013. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gyümölcsfára gondoltam ültetni , hanem amire nem jönnek a darazsak..
2013. aug. 30. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ültesd be répával meg zöldséggel :) Vagy nem tudom, de amelyik növényen virág van, arra menni fog, a méhecske vagy a darázs...
2013. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a szomszédnak van egy hatalmas körtefája, és nálunk is hemzsegnek. Én fújom, csapom, csapdát rakok ki. Ha nálunk lenne a fa, már nem lenne. Ha a termés sem jó, semmi értelme. Nálunk is sok fa van, de inkább örökzöldek. Én fűzfát vennék, de ahhoz nincs hely.
2013. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kivágtuk a meggyfákat, ehetetlen volt a termésük, és vonzották a méheket azok is. Csak a kis fenyőket hagytuk meg, és ültettünk szép kis örökzöld tujákat. Ennek kb. 10 éve, gyönyörűek a fáink, a 2 évesem imádja a fenyőt, gyűjti a tobozt, darázs is elvétve van. :)
2013. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!