Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyerekek anyukái!...

Óvodás gyerekek anyukái! Hányszor beteg kb. egy évben a gyermeked?

Figyelt kérdés
Sajnos mi szeptember óta már másodszor estünk vissza...Láz, orrfolyás, fejfájás, hidegrázás:(
2009. nov. 2. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerektől függ.Enyémek 2x,3x egy évben,de nekik nagyon jó az immunrendszerük,érdemes erősíteni.
2009. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha most kezdték el az ovit, akkor várható, hogy többet lesznek betegek. ALig gyógyul meg az egyikből, megy a másikba. Ez sajna azért van, mert mindig van a soportban olyan gyerek, aki egy picit beteg. Nem mindenki teheti mag, hogy otthon marad a gyerekkel, ha egy picit folyik az orra. A gyengébb immunrendszerrel meg egy pillanat és elkapta. Bele kell kalkulálni, hogy betegség után még gyengébb lehet az immunrendszere.

Az első kisfiamnak szerencsére nagyon erős lett az immunrendszere, mert két éves koráig szoptattam, és olyan szerencsés helyzetben voltam, hogy végig otthon tudtam vele maradni a betegség alatt, amíg teljesen meggyógyult, így nem fertőződött rögtön vissza. Így kb 1-2 betegséggel megúsztunk egy évet. Még a bárányhimlőt sem kapta el, pedig mindenkin végigment a csoportjukban, bár annak örültem volna!

2009. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Többet volt otthol mint az ovodába.
2009. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!