Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok Pécsen a kislányom...

Hol találok Pécsen a kislányomnak olyan sapkát ami a mi időnkben volt divat, olyat amit a fejre kell húzni mint egy zsákot és csak az arca lóg ki belőle? Lehet e kapni valahol ilyet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elég bután írtam le de nem tudok pontosabb leírást adni!
2009. nov. 1. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Űrhajós sapinak hívják.
2009. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nemlehet már sajna:(De nekem sztem még megvan az enyém:)

Vagy kötsz vagy nemtudom:S

2009. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sí maszkot?
2009. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, ami a nyakát is védi és nem kell hozzá sálat viselni? Nálunk szerintem "csősapkának" hívták:-)
2009. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Turkálóban nézz körül egyszer nekem a kezembe akadt 1,de nekem nem tetszett így visszadobtam!
2009. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem!!!!!!!! :)


Nekünk a nagymama kötötte (vagy horgolta???????). Nálatok nincs valaki a családban, aki tud készíteni? Szerintem boltban nem lehet már kapni....

2009. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt sajnos nem tudom, hogy Pécsen van-e C&A de én ott láttam, elég borsos ára van, azt hiszem 2 v. 3000 ft. Tehát lehet kapni és szerintem érdemes megnézni bababoltba is vagy akár egy kínaiba. Hátha megint divatba jön :)

2009. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi "betörő"-sapinak hívjuk és két hete vettem a Decathlonban!
2009. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csősapka. A legegyszerűbb megkötni, biztos van valaki a családba vagy ismerősök közöztt aki vállaja, nincs sok munka vele.
2009. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt!Talán a tesz-veszen találtam egyet de azért még a C&A is megnézem!
2009. nov. 2. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!