Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után kellett...

Orrmandula műtét után kellett vinned kontrollra gyermeked?

Figyelt kérdés
Ha nem volt panasz akkor is??
2013. aug. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellett vinnem a fiamat a műtét után egy héttel (Heim Pál).
2013. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy héttel a műtét után mentünk kontrollra. Panasz nem volt. Megnézte a dr nő, megkérdezte hogy van és kész..
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igazából azért írtam ki a kérdést mert hát...öhm..hogy is mondjam elfelejtettem elvinni a fiam kontrollra!

Borzasztóan szégyellem mégsoha nem fordult velem elő ilyen,mindíg minden be van írva a naptármba de ez most valahogy elmaradt és tegnap villant be hogy b@asszus őt meg nem vittük vissza kontrollra!

Aug 6.-án műtötték nemtudom érdemes lenne-e még vinni!??

A férjem azt mondja hogyha semmi baja a gyereknek akkor ne vigyük már csak azért se mert ne égjünk már még a doki előtt egy sort hogy milyen felelőtlen szülők vagyunk viszont én meg azon vagyok hogy csak lássa doki!

Mindenesetre holnap felhívom a fül orr gégészetet és megkérdezem ilyenkor mi a teendő!

2013. aug. 27. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd vissza. Nekünk műtét után 1 héttel vissza kellett menni. Látszatra semmi panasza nem volt, de az orrnyálkahártya meg volt duzzadva írt a doki gyógyszert. Azt szedni kellett és 3 hét után kellett vissza vinnem (Itt nem ragaszkodtunk az időponthoz több mint 4 hét lett) de minden rendben volt és csináltak hallásvizsgálatot hogy mi változott műtét óta javult e a dolog a korábbi vizsgálatokhoz képest! Inkább mondd el őszintén hogy megfeledkeztél az időpontról és szeretnél másikat kérni minthogy nem viszed vissza. Az lenne szerintem a felelőtlenség mint az hogy megfeledkeztél vmiről, pláne ha nyaralni voltatok esetleg :)
2013. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy látom jónak ha látja doki!

nyaralni nem voltunk..viszont mentségemre legyen hogy van egy fél évesem is,hetek óta egyedül vagyok velük,segítségem nulla,Apa állandóan dolgozik és hát még itt akert is ház is stb...no nem metségeket keresek de tényleg sokszor azt sem tudom merre áll a fejem!

Kérek új időpontot!

2013. aug. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!